Postępowanie zakończone 2026-08-06
„Zagospodarowanie terenu przy SP nr 4, SP nr 6 w Bielsku-Białej w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353855
- Zamawiający
- Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. 5 - PFU_SP4.zip
- Projekt Zał. 5 - PFU_SP6_BRATKÓW.zip
- Projekt Zał. 5 - PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia ZP.271.2.73.2026.AB.pdf
- Wzór umowy Zał. 4 - Wzór umowy Publikacja.pdf
- Formularz Zał. 1 - Formularz oferta.docx
- Ogłoszenie 21.07.2026 r. - Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 2 - Oświadczenie o niepodleg. wykluczeniu oraz speł. warunków.doc
- Inny Zał. 3 - Formularz wyceny zamówienia.xlsx
- Inny Zał. 6 - Wzór zobowiązania innych podmiotów.doc
- Projekt PFU_SP4/PFU_BB_SP4_INWENTARYZACJA TER.UTWARDZONYCH.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_BB_SP4_INWENTARYZACJA UZBROJENIA.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_BB_SP4_INWENTARYZACJA ZIELENI.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_BB_SP4_R02_PZT.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_SP4_KATALOG_MAL_ARCH.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_SP4_OPIS_INWENTARYZACJI_.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_SP4_OPIS.pdf
- Projekt PFU_SP4/PFU_SP4_TABELA.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_BB_BRATKOW_ INW.TER.UTW.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_BB_BRATKOW_ INW.UZBR.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_BB_BRATKOW_ INW.ZIELENI.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_BB_BRATKOW_ R02_PZT.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_BB_SP6_KATALOG_MAL_ARCH.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_SP6 BRATKOW_OPIS_INWENTARYZACJI.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRATKÓW/PFU_SP6_TABELA.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_BB_SP6_01_INWENTARYZACJA ZIELENI.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_BB_SP6_01_INW.TER.UTW.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_BB_SP6_01_INW.UZB.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_SP6_BRATKOW_OPIS_27.05.25.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_SP6_BRODZINSKIEGO_OPIS_27.05.2025.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_SP6_BRODZINSKIEGO_OPIS_INWENTARYZACJI.pdf
- Projekt PFU_SP6_BRODZIŃSKIEGO/PFU_SP6_TABELA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Zagospodarowanie zielonych przystanków – ograniczenie miejskiej wyspy ciepła, stworzenie zielonego przystanku: cz.1 Wapienica Centrum cz.2 Cieszyńska - Hulanka cz.3 przy ul. Paderewskiego (Befaszczot)
- Ogród Nadziei przy Wyspiańskiego – przestrzeń odpoczynku i kultury wśród zieleni” zagospodarowanie terenu BCO przy ul. S. Wyspiańskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego
- Modernizacja chłodzenia i systemu zasilania w serwerowni realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
- Przebudowa i rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynków przy ulicy Młyńskiej 11 i Stefana Batorego 2 w Bielsku- Białej prowadzona w formule „zaprojektuj i wybuduj” (...) 2021-2027.
- Zagospodarowanie terenu przy SP nr 36 , ZSB oraz Przedszkolu nr 43 w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”