Postępowanie zakończone 2026-07-16
Zagospodarowanie terenu - Zielona Oaza w Kochłowicach - miejsce rekreacji dla pieszych i rowerzystów
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311856
- Zamawiający
- MIASTO RUDA ŚLĄSKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.zip
- SWZ SWZ/SWZ - tryb podstawowy.docx
- Formularz SWZ/SWZ - Załącznik nr 1 formularz oferty.doc
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik 4b specyfikacja techniczna.docx
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/1-62 opis.docx
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/63 Z.1. Projekt zagospodarowania terenu_420x850.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/64 Z.2. Projekt zagospodarowania terenu - fragment_297x850.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/65 Z.3. Przekrój przez nawierzchnie utwardzone_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/66 Z.4. Ławka z oparciem_A4.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/67 Z.5. Ławka półokrągła_A4.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/68 Z.6. Ławostół - detal_A4.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/69 Z.7. Leżak- detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/70 Z.8. Kosz na śmieci - detal.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/71 Z.9. Stojak na rower - detal_A4.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/72 Z.10. Pergola - detal_297x500.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/73 Z.11. Tablica edukacyjna - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/74 Z.12. Zadaszenie - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/75 Z.13. Palenisko - detal_A4.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/76 Z.14. Przyrząd do rozciągania - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/77 Z.15. Drabinka - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/78 Z.16. Twister - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/79 Z.17. Koła Tai-Chi - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/80 Z.18. Narciarz - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/81 Z.19. Prostownik pleców - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - załącznik 4c dokumentacja/82 Z.20. Regulamin - detal_A3.pdf
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik nr 2.docx
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik nr 3.docx
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik nr 4a przedmiar.pdf
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik nr 4 OPZ.docx
- Inny SWZ/SWZ - Załącznik nr 5 PPU.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
- Modernizacja i stworzenie nowej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych na obiekcie Burloch Arena przy ul. Bytomskiej w Rudzie Śląskiej – Orzegowie
- Rozbudowa ulicy Piwnej w Rudzie Śląskiej - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego
- Opracowanie dokumentacji projektowej połączenia drogowego z ciągami pieszymi ulic Lipa-Lipińska na granicy z Miastem Świętochłowice. Budowa brakującego fragmentu chodnika w ciągu ul. Lipa.
- Modernizacja małej architektury znajdującej się przy Szkole Podstawowej nr 2 na alei pieszo-rowerowej w Bykowinie i jej otoczeniu. Murki kultowe jak nowe.
- Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - drogi gminne - Nowy Bytom, Czarny Las