Postępowanie zakończone 2026-06-30
Zagospodarowanie terenu zielonego - park kieszonkowy na oś. Staszica.
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287197
- Zamawiający
- Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Park kieszonkowy na oś. Staszica.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna.zip
- Inny edytowalne załączniki.docx
- Przedmiar dokumentacja techniczna/kosztorysy/instalacja oświetlenia terenu kosztorys ślepy
- Przedmiar dokumentacja techniczna/kosztorysy/instalacja oświetlenia terenu kosztorys ślepy.pdf
- Przedmiar dokumentacja techniczna/kosztorysy/KOSZTORYS ŚLEPY-park kieszonkowy-rev3.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna/projekt budowlany/opis techniczny PB.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/kosztorysy/Thumbs.db
- Inny dokumentacja techniczna/projekt budowlany/PB S1 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt budowlany/PB S2 Plan wymiarowy.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/obliczenia (1).pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/opis techniczny PT.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/opis techniczny PT_.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT E1 Projek oświetlenia.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT E2 Słup 5m - schemat.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT E3 Fundament prefabrykowany - schemat.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT E4 Linia kablowa - przekrój.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S1 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S2 Plan wymiarowy.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S3 Projektowane nawierzchnie.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S4 Projektowane wyposażenie terenu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S5 Projektowana zieleń.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/PT S6 Przekrój przez ogród deszczowy.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/projekt techniczny/Thumbs.db
- Inny dokumentacja techniczna/SPECYFIKACJA TECHNICZNA - Park kieszonkowy -br. architektoniczna.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/SPECYFIKACJA TECHNICZNA - Park kieszonkowy-oświetlenie.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju
- Poprawa parametrów technicznych ul. Kombatantów w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont nawierzchni ulic - ul. Cieszyńska w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont pracowni elektrycznej i transportu kolejowego oraz wykonanie platformy przyschodowej dla osób ze szczególnymi potrzebami na potrzeby projektu Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju
- Przebudowa ulicy Cieszyńskiej (DW937) i alei Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju