Postępowanie zakończone 2026-07-16
Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 1364T – ul. Szkolna w Brzezinach
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316214
- Zamawiający
- Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiar/Przedmiar Brzeziny.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/plansza sieci.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/profil D-5.1 420 950.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/Przekroje-D-3.1 297 580.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/Przekroje-D-3.2 A3.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/Przekroje-D-3.3 A3.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/PS_Morawica_Brzeziny_ techniczny 841x 297.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/PS_zieleń_Morawica_Brzeziny_ techniczny 841x 297.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/PT_Brzeziny_opis.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/Szczegóły-D-4.1 A4.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/Szczegóły D-4.2 A3.pdf
- STWiOR Rozdział II - OPZ/SST/edit/STWiORB_DROGOWA_Brzeziny.docx
- STWiOR Rozdział II - OPZ/SST/pdf/STWiORB_DROGOWA_Brzeziny.pdf
- SWZ SWZ-bud. chodnika- dr. 1364T w m. Brzeziny.docx
- Wzór umowy Załączniki nr 3-10 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ-projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ-druk OFERTA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Kosztorys ofertowy-zał. nr 2 do SWZ.xlsx
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/OG_Brzeziny.doc
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 1 mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 2 mapa dok.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 3 karty otworów badawczych.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 4a parametry gruntów.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 4b objaśnienia.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/geologia/zał. 4 przekrój.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/brak sprzeciwu Brzeziny.PDF
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/Przekroje-D-3.1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/Przekroje-D-3.2_v2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/Przekroje-D-3.3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/PZT_Morawica_brzeziny_akt-zgłoszenie 841x 297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/decyzja.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/Licencja mapa.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/Oświadczenie.jpg
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/protokół ZUD.PDF
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/PZD uzgodnienie PB.PDF
- Inny Rozdział II - OPZ/Materiały do zgłoszenia/załączniki/załączniki formalne/uzgodnienie_SOR.PDF
- Inny Rozdział II - OPZ/PSOR - liniówka.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/PT_PW/pdf/00_ORIENTACJA_Morawica_Brzeziny.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Warunki prowadzenia robót.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/~WRL2295.tmp
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 10 do SWZ-umowy o pracę (wykaz osób).docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3.1 do SWZ-ośw. Podmiotu, art. 125.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ-ośw. wykonawcy, art. 125.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ-grupa kapitałowa.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ-Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ-wykaz robót.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ-wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ-ośw. wykonawców wyst. wspólnie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Remont drogi powiatowej nr 1300T na odcinku od km: 0+620 do km: 0+895, gm. Zagnańsk
- Remont drogi powiatowej nr 1320T w miejscowości Wola Jachowa
- Przebudowa drogi powiatowej nr 0357T w msc. Szczecno wraz z budową chodnika
- Remont drogi powiatowej nr 1260T w miejscowości Ługi, gmina Chmielnik
- Remont drogi powiatowej nr 1313T w miejscowości Huta Podłysica