Postępowanie zakończone
Budowa drogi leśnej nr 96, 97, 101/1, 101/2 wg DSD, nr inw DR/096, DR/097, DR/0101 na terenie Leśnictwa Chańcza
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łagów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00236622
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łagów
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SA.270.1.2.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja o kwocie, jaką zamawiający zamierza przeznaczyc na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Inny Informacja o wyborze oferty na stronę.pdf
- Inny Informacja o zmianie treści SWZ z dnia 06.03.2026.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Zał nr 9 do SWZ - Wzór umowy po zmianach z dnia 06.03.2026.zip
- Przedmiar Zał_nr_1A_Kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Opis_PB-PZT.pdf
- STWiOR Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.pdf
- Wzór umowy Zał_nr_9_Wzór umowy/Zał_nr_9_Wzór umowy.docx
- Formularz Zał_nr_1_Formularz_ofertowy.docx
- Inny Zał_nr_1B_Wykaz_zadań_punktowanych.docx
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/2.PZT.dwl
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/2.PZT.dwl2
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys. 1.Lokalizacja.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.10 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.1 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.2 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.3 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.4 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.5 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.6 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.7 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.8 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/1. Projekt Zagospodarowania Terenu/Rys.2.9 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Opis_PAB.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys. 3.1 Profil podłużny.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys. 3.2 Profil podłużny.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys. 3.3 Profil podłużny.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.4.1 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.4.2 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.4.3 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.4.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.5 Szczegół geometrii mijanki.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.6.1 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.6.2 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.7 Szczegół rowu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/2. Projekt Architektoniczno-Budowlany/Rys.8 Szczegół wodospustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Opis_PB-PT.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.4.1 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.4.2 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.4.3 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.4.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.5 Szczegół geometrii mijanki.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.6.1 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.6.2 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.7 Szczegół rowu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Rys.8 Szczegół wodospustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/4. Projekt Techniczny/Thumbs.db
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Opis_PW.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 10 Szczegół tablicy informacyjnej TL-1.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 1.Lokalizacja.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.10 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.1 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.2 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.3 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.4 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.5 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.6 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.7 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.8 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 2.9 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 3.1 Profil.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 3.2 Profil.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 3.3 Profil.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 4.1 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 4.2 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 4.3 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 4.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 4.5 Przekroje typowe.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 5 Szczegół geometrii mijanki.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 6.1 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 6.2 Szczegół przepustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 7 Szczegół rowu otwartego.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 8 Szczegół wodospustu.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.10 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.11 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.12 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.13 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.1 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.2 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.3 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.4 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.5 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.6 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.7 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.8 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/5. Projekt Wykonawczy/Rys. 9.9 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Decyzja nr 11926.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Opinie_uzgodnienia_pozwolenia.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Projekt tymczasowej organizacji ruchu/Projekt.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Projekt tymczasowej organizacji ruchu/Załącznik.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Projekt tymczasowej organizacji ruchu/Zatwierdzenie.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/RDOŚ-Brak sprzeciwu 03.02.2026.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Wewnętrzna ocena środowiska Chańcza 2025.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Zabezpieczenie istniejącej sieci telekomunikacyjnej_zjazd z drogi woiwódzkiej/2512310012_U_Chańcza_D96_dr leś_opinia_pp.pdf
- Inny Zał_nr_2_Dokumentacja_projektowa/Zabezpieczenie istniejącej sieci telekomunikacyjnej_zjazd z drogi woiwódzkiej/2512310012_U_Chańcza_D96_dr leś_opinia_PZT1.pdf
- Inny Zał_nr_3A_Oświadczenie_innego_podmiotu.docx
- Inny Zał_nr_3_Oświadczenie_Wykonawcy.docx
- Inny Zał_nr_4_Zobowiązanie_innego_podmiotu.docx
- Inny Zał_nr_5_Oświadczenie_grupa_kapitałowa.docx
- Inny Zał_nr_6_Oświadczenie_o_aktualności.docx
- Inny Zał_nr_7_Wykaz_robót.docx
- Inny Zał_nr_8_Wykaz_osób.docx
- Inny Zał_nr_9_Wzór umowy/Zał nr 2 do umowy - Wzór karty gwarancyjnej.docx
- Inny Zał_nr_9_Wzór umowy/Zał nr 3 do umowy - Przykładowa tabela pomiaru.pdf
- Inny Zał_nr_9_Wzór umowy/Zał nr 3 do umowy - Wzór protokołu odbioru.pdf
- Inny Zał nr 2 do umowy - Wzór karty gwarancyjnej.docx
- Inny Zał nr 3 do umowy - Przykładowa tabela pomiaru.pdf
- Inny Zał nr 3 do umowy - Wzór protokołu odbioru.pdf
- Inny Zał nr 9 do SWZ - Wzór umowy po zmianach z dnia 06.03.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP