Postępowanie zakończone 2026-07-02
Budowa garaży magazynowych na terenie Obwodów Drogowych wraz z utwardzeniem gruntu z podziałem na zadania częściowe
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292348
- Zamawiający
- Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ p_45.2026 .pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1a_kosztorys_ofertowy Zad nr 1.xls
- Przedmiar Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/Przedmiar robót_str_tytul.xlsx
- Przedmiar Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/Przedmiar robót Zadanie nr 1.xls
- Przedmiar Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 2_PFU/Przedmiar robót_Zadanie nr 2.xlsx
- Przedmiar Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 2_PFU/Strona_tytulowa_Zadanie_nr_2_wg_wzoru.xlsx
- Przedmiar Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 2_PFU/szczegółowy przedmiar.xlsx
- Projekt Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/Skrocona Dokumentacja Techniczna Zadanie 1.docx
- Projekt Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 2_PFU/Program Funkcjonalno Użytkowy Garaże OD wersja Ostateczna.docx
- STWiOR Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/6. D-04.04.02a Podbudowa z mieszanki niezwiązanej.docx
- STWiOR Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D-04.01.01 KORYTO Z PROFILOWANIEM I ZAGESZCZANIEM PODLOZA.DOCX
- STWiOR Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D-06.01.01 Humusowanie z dowozem ziemi i obsianiem trawą.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 6a_Wzór umowy zad 1.docx
- Formularz Załącznik nr 1_Formularz OFERTA.docx
- Inny Załącznik nr 2_Oświadczenie_art 125.doc
- Inny Załącznik nr 3_Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załącznik nr 4_grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 5a_Wykaz osób zad 1.doc
- Inny Załącznik nr 5a_Wykaz osób zad 2.doc
- Inny Załącznik nr 5_Wykaz robót zad 1.doc
- Inny Załącznik nr 5_Wykaz robót zad 2.doc
- Inny Załącznik nr 6a_Wzór umowy zad 2.docx
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/4. D-01.02.04. ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I ULIC.DOC
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D-00.00.00. WYMAGANIA OGÓLNE.doc
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D-04.05.01 - Ulepszone podłoże z mieszanki związanej cementem.doc
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D.05.03.23 - Nawierzchna z kostki brukowej betonowej.doc
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D-08-01-01-krawężniki.doc
- Inny Załącznik nr 7_SST_PFU/zad 1_SST/SST/D.08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.DOC
- Inny Załącznik nr 8_Umowa o pracę wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 9_Oświadczenie Wykonawców występujących wspólnie.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
- „Remonty chodników dróg wojewódzkich w roku 2026 na terenie działania ŚZDW w Kielcach” w podziale na zadania
- Remont pomieszczeń biurowych i części korytarza na I piętrze budynku ŚZDW w Kielcach
- Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 786 od km 51+308 do km 52+692 strona lewa
- Wykonanie izolacji fundamentów w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja budynku siedziby Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach, ul. Jagiellońska 72”
- Budowa garaży magazynowych wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”