Postępowanie zakończone 2026-07-07
Budowa i wyposażenie placów zabaw na terenie Gminy Klimontów celem rozwoju infrastruktury kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej oraz ochrony dziedzictwa kulturowego regionu
Gmina Klimontów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302421
- Zamawiający
- Gmina Klimontów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar __MACOSX/._PRZEDMIARY-2
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._17. Przedmiar_plac_Nasławice.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._18. Przedmiar_plac_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._19. Przedmiar_plac_Rogacz.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._20. Przedmiar_plac_Szymanowice_Górne.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._21. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzen╠ü_Adamczowice.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._22. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Go╠ürki.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._23. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Konary.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._24. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzen╠ü_Nowa Wies╠ü.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._25. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Olbierzowice.pdf
- Przedmiar __MACOSX/PRZEDMIARY-2/._26. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Pokrzywianka.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/17. Przedmiar_plac_Nasławice.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/18. Przedmiar_plac_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/19. Przedmiar_plac_Rogacz.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/20. Przedmiar_plac_Szymanowice_Górne.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/21. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzen╠ü_Adamczowice.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/22. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Go╠ürki.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/23. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Konary.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/24. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzen╠ü_Nowa Wies╠ü.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/25. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Olbierzowice.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY-2/26. Przedmiar_wymiana_urza╠Ędzenia_Pokrzywianka.pdf
- STWiOR __MACOSX/._STWiOR-2
- STWiOR __MACOSX/STWiOR-2/._13. STWiOR_Nasławice.pdf
- STWiOR __MACOSX/STWiOR-2/._14. STWiOR_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- STWiOR __MACOSX/STWiOR-2/._15. STWiOR_Rogacz.pdf
- STWiOR __MACOSX/STWiOR-2/._16. STWiOR_Szymanowice Górne.pdf
- STWiOR STWiOR-2/13. STWiOR_Nasławice.pdf
- STWiOR STWiOR-2/14. STWiOR_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- STWiOR STWiOR-2/15. STWiOR_Rogacz.pdf
- STWiOR STWiOR-2/16. STWiOR_Szymanowice Górne.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Umowa_projekt.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny __MACOSX/._PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/._10. Zas╠üwiadczenie_brak_sprzeciwu_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._11. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Rogacz.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._12. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Szymanowice Górne.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._1. Projekt_plac_zabaw_Nasławice.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/._2. Projekt_plac_zabaw_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._3. Projekt_plac_zabaw_Rogacz.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._4. Projekt_plac_zabaw_Szymanowice Górne.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._5. Zgłoszenie_budowy_Nasławice.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/._6. Zg┼éoszenie_budowy_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._7. Zgłoszenie_budowy_Rogacz.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._8. Zgłoszenie_budowy_Szymanowice Górne.pdf
- Inny __MACOSX/PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/._9. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Nasławice.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/10. Zas╠üwiadczenie_brak_sprzeciwu_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/11. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Rogacz.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/12. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Szymanowice Górne.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/1. Projekt_plac_zabaw_Nasławice.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/2. Projekt_plac_zabaw_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/3. Projekt_plac_zabaw_Rogacz.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/4. Projekt_plac_zabaw_Szymanowice Górne.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/5. Zgłoszenie_budowy_Nasławice.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAS╠üWIADCZENIA_ZG┼üOSZENIA/6. Zg┼éoszenie_budowy_Pe╠Ęcho╠üw.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/7. Zgłoszenie_budowy_Rogacz.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/8. Zgłoszenie_budowy_Szymanowice Górne.pdf
- Inny PROJEKTY_ZAŚWIADCZENIA_ZGŁOSZENIA/9. Zaświadczenie_brak_sprzeciwu_Nasławice.pdf
- Inny Załączniki nr 1 nr 2 nr 3 , nr 4 do SWZ .docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP