WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-31

Budowa kładki przy drodze powiatowej nr 1377T Samsonów-Szałas-Odrowąż-Boków od km: 6+796 do km: 6+816,25 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa kładki przy drodze powiatowej w msc. Szałas”

Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344302
Zamawiający
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-31
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Kosztorysy ofertowe/Kosztorys ofertowy-zał. nr 2.1 do SWZ.xls
  • Przedmiar Kosztorysy ofertowe/Kosztorys ofertowy-zał. nr 2 do SWZ.xlsx
  • Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiary robót/Przedmiar robót-kładka.pdf
  • Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiary robót/przedmiar robót most roboty przyobiektowe 1377T 07.2026.xls
  • Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas_PAB_rev01-1.pdf
  • Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas_PT_rev01.pdf
  • Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas_PZT_rev01.pdf
  • STWiOR Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/Szałas_STWiORB - kładka.pdf
  • SWZ SWZ-Bud. kładki w m. Szałas.docx
  • Wzór umowy Załączniki nr 3-10 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ-projekt umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ-druk OFERTA.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 15.07.2026.pdf
  • Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas_InformacjaBIOZ_rev01.pdf
  • Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas_StałaOrganizacjaRuchu.pdf
  • Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacja projektowa/Szałas _Załączniki_PAB.pdf
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d010203.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d010204.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d050305a_2016.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d050305b_2016.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d050311.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/d070501.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m150203.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m160102b.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m160103a.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m180103a.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m180105.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m200104.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m200108.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m200111a.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m200111e.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Specyfikacje techniczne/SST-roboty przyobiektowe (most)/m202015a.doc
  • Inny Rozdział II - OPZ/Warunki prowadzenia robót.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/~WRL2295.tmp
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 10 do SWZ-umowy o pracę (wykaz osób).docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3.1 do SWZ-ośw. Podmiotu, art. 125.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ-ośw. wykonawcy, art. 125.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ-grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ-Zobowiązanie podmiotu.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ-wykaz robót.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ-wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ-ośw. wykonawców wyst. wspólnie.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach