Postępowanie zakończone 2026-08-10
Budowa magazynu obrony cywilnej
Urząd Gminy Bejsce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358149
- Zamawiający
- Urząd Gminy Bejsce
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bejsce, pow. kazimierski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- 4 miesiące od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar Instalacje elektryczne.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót budowlane.pdf
- Projekt A.1 format A3 rew.2.pdf
- Projekt A.2 format A3 rew.2.pdf
- Projekt Opis budowlane.pdf
- Projekt Opis Instalacje elektryczne.pdf
- Projekt PZT Gmina Bejsce-Model.pdf
- Projekt PZT i AAB Gmina Bejsce budynek OC-scalone.pdf
- Projekt rys. E-01.pdf
- Projekt rys. E-02.pdf
- Projekt rys. E-03.pdf
- Projekt rys. E-04.pdf
- STWiOR STWiOR.pdf
- SWZ SWZ BIDR.271.8.26.docx
- Wzór umowy zalacznik_nr_7_wzór_umowy(1).docx
- Formularz zalacznik_nr_1_Formularz_oferty(5).docx
- Formularz zalacznik_nr_1_Formularz_oferty(5).docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny A.3 format A3 rew.2.1.pdf
- Inny mapa budynek OC.pdf
- Inny zalacznik_nr_10_wykaz_osob(1).docx
- Inny zalacznik_nr_2_istotne_postanowie(4).docx
- Inny zalacznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie(4).docx
- Inny zalacznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie(4).docx
- Inny zalacznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia(4).docx
- Inny zalacznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia(4).docx
- Inny zalacznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach(4).docx
- Inny zalacznik_nr_6_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie_o_udzielenie_zamowienia(3).docx
- Inny zalacznik_nr_8_wykaz_robot(1).docx
Przedmiar robót — 98 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| P1/1 | Pomiary przy wykopach fundamentowych w terenie równinnym i nizinnym | m3 | 278.1589999999999918145476840436458587646484375 |
| P1/2 | Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm za pomocą spycharek - założono grubość 15 cm | m2 | 29.803000000000000824229573481716215610504150390625 |
| P1/3 | Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami przedsiębiernymi 1.20 m3 na odkład w gruncie kat. I-II+ | m3 | 248.355999999999994543031789362430572509765625 |
| P1/4 | Zasypywanie wykopów spycharkami piaskiem dowiezionym | m3 | 123.86799999999999499777914024889469146728515625 |
| P1/5 | Zagęszczenie nasypów zagęszczarkami; grunty sypkie kat. I-III | m3 | 123.86799999999999499777914024889469146728515625 |
Pokazano 5 z 98 pozycji.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP