WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09

Budowa placów zabaw na terenie gminy Jędrzejów

Gmina Jędrzejów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405326
Zamawiający
Gmina Jędrzejów
Główny kod CPV
37535200-9 — Wyposażenie placów zabaw
Miejsce wykonania robót
Zagaje, Lasków, Gozna, Mnichów
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
5 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Przedmiar/Budowa placu zabaw Gozna - przedmiar 21.09.2025r. - przedmiar.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 1_ZAGAJE/Projekt budowlany/PB_Zagaje_2025-05-12.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 2_LASKÓW/Projekt budowlany/opis PB_Lasków_2025-05-06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/projekt opis.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Specyfikacja technologi wykonania robót/Specyfikacja technologi wykonania robót.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 4_MNICHÓW/Projekt budowlany/opis PB_Mnichów_2025-10-08.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 7 Wzór umowy.doc
  • Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie 125 ust. 1 Wykonawca.docx
  • Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie 125 ust. 5 Podmiot trzeci.docx
  • Inny Załącznik nr 4 Zobowiązanie do oddaniu do dyspozycji niezbędnych zasobów.doc
  • Inny Załącznik nr 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 6 Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 1_ZAGAJE/Projekt budowlany/Zagospodarowanie terenu_Plac zabaw- Zagaje_2025-05-13.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 1_ZAGAJE/Przedmiar/Pr - Zagaje - 2025.10.09.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 1_ZAGAJE/Specyfikacje/Specyfikacja techniczna Zagaje.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 2_LASKÓW/Projekt budowlany/Zagospodarowanie PB Lasków_2025-05-07.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 2_LASKÓW/Przedmiar/Pr - Lasków - 2025.10.09.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 2_LASKÓW/Specyfikacje/Specyfikacja techniczna Lasków.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/gra kółko i krzyżyk.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/huśtawka bocianie gniazdo.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/karuzela tarczowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/kosz na odpady.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/ławka.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/obrzeża bezpieczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/obrzeża bezpieczne s 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/ogrodzenie specyfikacja na porzeby zgłoszenia.odt
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/pomost linowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/sprężynowiec autko.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/stolik do szachów.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/sześciokąt wielofunkcyjny - sprawnościowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/tablica regulaminu.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/huśtawka wahadłowa podwójna s1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/huśtawka wahadłowa podwójna s2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/sprężynowiec delfin s1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/sprężynowiec delfin s2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/sprężynowiec konik s1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/sprężynowiec konik s2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/warownia - zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią s1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/Urządzenia do przekazania przez Zamawiajacego/warownia - zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią s2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Karty materiałowe/zjazd linowy - tyrolka - zosanie zakupiony w II etapie.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/rysunek nr 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/rysunek nr 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 3_GOZNA/Projekt budowlany/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 4_MNICHÓW/Projekt budowlany/~$is PB_Mnichów_2025-10-08.doc
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 4_MNICHÓW/Projekt budowlany/Zagospodarowanie Mnichów_2025-10-08.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 4_MNICHÓW/Przedmiar/Pr - Mnichów - 2025.11.18.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/ZADANIE NR 4_MNICHÓW/Specyfikacja/Specyfikacja techniczna Mnichów.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z art. 7 ust. 1 i art. 5k.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 6 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Jędrzejów