Postępowanie zakończone 2026-08-25
Budowa windy zewnętrznej przy budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie
POWIAT KAZIMIERSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384934
- Zamawiający
- POWIAT KAZIMIERSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Odonów, pow. kazimierski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 - Przedmiary.zip
- STWiOR Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa, STWIORB.zip
- SWZ specyfikacja_warunków_zamówienia.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zalacznik_nr_1-9_do_SWZ.zip
- Wzór umowy zalacznik_nr_8_wzór_umowy.docx
- Formularz zalacznik_nr_1_formularz_oferty.docx
- Inny zalacznik_nr_2_istotne_postanowie.docx
- Inny zalacznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach.docx
- Inny zalacznik_nr_6_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie.docx
- Inny zalacznik_nr_7_wykaz_osob.docx
- Inny zalacznik_nr_9_wykaz_robot.docx
- Przedmiar SZYB ODONÓW PRD.pdf
- Inny SZYB ODONÓW PRD.ath
- Projekt 1_ARCHITEKTURA/OT PZT PAB.pdf
- Projekt 1_ARCHITEKTURA/PZT-01.pdf
- Projekt 1_ARCHITEKTURA/PZT PAB - WINDA SZKOŁA ODONÓW.pdf
- Projekt 2_KONSTRUKCJA/Opis_konstrukcja.pdf
- Projekt 3_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Winda Odonów PT IE/Odonów Winda PT IE Opis.pdf
- STWiOR 4_STWiOR/STWiOR_WINDA SZKOŁA ODONÓW.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-01.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-02.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-03.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-04.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-05.pdf
- Inny 1_ARCHITEKTURA/A-06.pdf
- Inny 2_KONSTRUKCJA/Ekspertyza.pdf
- Inny 2_KONSTRUKCJA/K-01.pdf
- Inny 2_KONSTRUKCJA/K-02.pdf
- Inny 3_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Winda Odonów PT IE/Odonów Winda PT IE Rys.E.01.dwg
- Inny 3_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Winda Odonów PT IE/Odonów Winda PT IE Rys.E.01.pdf
- Inny 3_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Winda Odonów PT IE.rar
- Inny 3_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Winda Odonów PT IE/Załącznik nr 1 Dobór przewodu i zabezpieczenia.pdf
- Inny 6_MAPA DCP/MDCP_dz_164_4_Odonów.dxf
- Inny 6_MAPA DCP/MDCP_dz_164_4_Odonów.pdf
- Inny 6_MAPA DCP/MDCP_dz_164_4_Odonów_z_pieczątkami.pdf
- Inny 7_ZDJECIA/IMG_0033 1.JPG
- Inny 7_ZDJECIA/IMG_0034 1.JPG
- Inny 7_ZDJECIA/IMG_0035 1.JPG
- Inny 7_ZDJECIA/IMG_0036 1.JPG
- Inny 7_ZDJECIA/rozdzielnia główna.jpeg
- Inny 7_ZDJECIA/tablica 1.jpeg
- Inny 7_ZDJECIA/tablica 2.jpeg
- Inny 7_ZDJECIA/tablica 3.jpeg
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT KAZIMIERSKI
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1248T Jakuszowice – Kazimierza Mała – Cło – Zbeltowice – Brodek – Bejsce – Piotrkowice – Usciszowice – Górna Rogów - Rogów, odcinek od km 0+000 do km 0+951, dł. 951mb
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1211T ( stary nr 0505T ) Skalbmierz - Kózki – Przybenice - Głuchów – Podkamieńczyce, od km 0+500 do km 1+405, dł. 905mb
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1231T (stary nr 0529T) Topola - Kamyszów - Broniszów, odcinek od km 0+770 do km 1+765, dł. 995 mb