Postępowanie zakończone 2026-08-28
„Modernizacja mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 254,255 w miejscowości Opatkowice Murowane”
Gmina Imielno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388702
- Zamawiający
- Gmina Imielno
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opatkowice Murowane, pow. jędrzejowski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- 2027-05-31
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Techniczna - Opis - Most Opatkowice.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 Dokumentacja techniczna/SST.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy zalacznik_nr_2_istotne_postanowienia umowy o podwykonawstwo.docx
- Formularz zalacznik_nr_1_formularz_oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Załącznik nr 11 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Techniczna - Rysunki - Most Opatkowice.pdf
- Inny zalacznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach.docx
- Inny zalacznik_nr_6_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych.docx
- Inny zalacznik_nr_7_wykaz_osob.docx
- Inny zalacznik_nr_8_Wzór_umowy.docx
- Inny zalacznik_nr_9_wykaz_robot.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2027-05-31.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP