Postępowanie zakończone 2026-07-22
Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341289
- Zamawiający
- Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ WL.2370.7.2026 SWZ Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 . Wzór umowy WL.2370.7.2026.docx
- Formularz Załącznik nr 1A. Formularz ofertowy Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności.doc
- Formularz Załącznik nr 1B. Formularz ofertowy Modernizacja stanowisk kierowania i systemów łączności.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu (2).pdf
- Inny Załącznik 2A. Zakup sprzętu komputerowego.docx
- Inny Załącznik 2B. Zakup środków łączności.docx
- Inny Załącznik nr 3. Oświadczenie wstępne art.125 ust.1.doc
- Inny Załącznik nr 5. Grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 6. Potwierdzenie aktualności danych.doc
- Inny Załącznik nr 7. Oświadczenie art7.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP