WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-25

Przebudowa dróg powiatowych na terenie Gminy Nagłowice i Wodzisław

Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00286111
Zamawiający
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-25
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Kosztorys ofertowy_część 1 Warzyn Pierwszy-Warzyn Drugi.xlsx
  • Przedmiar Kosztorys ofertowy_część 2 Brzeście przez wieś.xlsx
  • STWiOR SST/SST D-07.05.01.Bariery ochronne stalowe.pdf
  • STWiOR SST/SST D-07.06.02 Bariery chodnikowe.pdf
  • SWZ SWZ_Nagłowice, Wodzisław-sig.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 8 - Wzór Umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 Oferta_część 1 Warzyn Pierwszy-Warzyn Drugi.doc
  • Formularz Zał. nr 1 Oferta_część 2 Brzeście przez wieś.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Brzeście - Orientacja.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Brzeście - Przekroje.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Brzeście - Zagospodarowanie terenu.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Warzyn Pierwszy-Warzyn Drugi - orientacja.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Warzyn Pierwszy-Warzyn Drugi - Przekroje.pdf
  • Inny Rysunki, przekroje/Warzyn Pierwszy-Warzyn Drugi - Zagospodarowanie terenu.pdf
  • Inny SST/D-01.02.04 Rozbiórki elementów dróg i ulic.doc
  • Inny SST/D-03.01.01 Przepusty pod koroną drogi.doc
  • Inny SST/D-03.02.01 Rów kryty.doc
  • Inny SST/D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.doc
  • Inny SST/D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.doc
  • Inny SST/D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE (RUCH KR1-KR2).doc
  • Inny SST/D-04.05.01 Ulepszone podłożee z mieszanki związanej cementem.doc
  • Inny SST/D-04.08.01d Wyrównanie istniejącej naw. wg. WT2 2014.doc
  • Inny SST/D-05.03.05b Warstwa wiążąca KR1 KR2 wg. WT2 2014.doc
  • Inny SST/D-05.03.05c Warstwa ścieralna KR1KR2 wg. WT2 2014.doc
  • Inny SST/D-05.03.26 ZABEZPIECZENIE GEOSIATKĄ NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH PRZED SPEKANIAMI ODBITYMI.pdf
  • Inny SST/D-06.01.01 Umocnienie skarp i rowów przez humusowanie i obsianie trawą.doc
  • Inny SST/D-06.01.06 Umocnienie skarp elementami prefabrykowanymi,płytami ażurowymi.doc
  • Inny SST/D-06.02.01 Przepusty pod zjazdami.doc
  • Inny SST/D-06.03.01 Uzupełnienie poboczy.doc
  • Inny SST/D-06.04.01 Rowy.doc
  • Inny SST/D-08.01.01 Krawęzniki betonowe.doc
  • Inny SST/D-08.02.02 Chodniki z brukowej kostkibetonowej.doc
  • Inny SST/D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.doc
  • Inny SST/D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.doc
  • Inny Zał. nr 3a Oświadczenia-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-Pzp-ponizej-progow-6.05.22.docx
  • Inny Zał. nr 3 Oświadczenia-wykonawcy-wykonawcow-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-ponizej-progow-6.05.22.docx
  • Inny Zał. nr 4 Oświadczenie art. 117 ust. 4.docx
  • Inny Zał. nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Zał. nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Zał. nr 7 -Zobowiązanie.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych