Postępowanie zakończone 2026-07-17
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Miłaków (dz. nr ew. 36)
Gmina Gowarczów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320727
- Zamawiający
- Gmina Gowarczów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ -Przebudowa dr. Miłaków.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ.zip
- Inny 4. Zał. nr 2 do SWZ-PPU.pdf
- Inny 5. Zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie-3.docx
- Inny 6. Zał. nr 4 do SWZ - FO-2.docx
- Inny 7. Zał. nr 5 do SWZ-klauzula informacyjna-3.docx
- Inny 8. Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Przedmiar 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Przedmiar.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/01 Firmowka pt.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/02 Spis treści pt.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/03 Oświadczenie pt.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/04 Opis techniczny.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/06 Pzt po przebudowie_2.pdf
- Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/07 Przekroje konstrukcyjne_po_przebudowie_3.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/02 Uzgodnienie PSG.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/03 Załącznik.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/05 Orientacja_1.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Projekt techniczny/08 Informacja bioz.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/00 Spis ST.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/01 D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/02 D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/03 D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/04 D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/05 D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/06 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/07 D-05.03.05b Warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
- Inny 3. Zał. nr 1 do SWZ-OPZ/Specyfikacje techniczne/08 D-06.03.01 Ścinanie poboczy.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP