Postępowanie zakończone 2026-08-27
Przebudowa drogi powiatowej nr 0357T w msc. Szczecno wraz z budową chodnika
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389441
- Zamawiający
- Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Szczecno, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorysy ofertowe/Kosztorys ofertowy - zał. nr 2.1 do SWZ.xlsx
- Przedmiar Kosztorysy ofertowe/Kosztorys ofertowy - zał. nr 2 do SWZ.xlsx
- Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiary/Przedmiar Szczecno - Etap I.docx
- Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiary/Przedmiar Szczecno - Etap II.docx
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/Szczecno operat przebudowa drogi tekst 04.2021.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/0. Opis Szczecno - Etap 2.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 1. Lokalizacja Szczecno 2 A4.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 2. PZT Szczecno 2 1600 x 297.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/Szczecno operat przebudowa drogi.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Opis Szczecno - Etap 1.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 2. PZT Szczecno 1 2200x297.pdf
- STWiOR Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/STWiORB Szczecno Etap II.pdf
- STWiOR Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/STWiORB Szczecno Etap I.pdf
- SWZ SWZ-Przeb. dr. w m. Szczecno.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ-druk OFERTA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Brak Sprzciwu Szczecno Etap I.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Brak Sprzciwu Szczecno Etap II.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 1 - mapa 10 000.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 2 - mapa zagospodarowania 500.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 3 - profil podłużny (niweleta).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 4 - przekrój konstrukcyjny drogi i rowów.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 5 - przekroje.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 6 - zjazd ind. przez chodnik.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 7 - zjazd przez rów.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Operat Wodnoprawny Etap II/zał. 8 - zjazd publiczny.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Pozwolenie_Wodnoprawne_Szczecno_Etap_II.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 3. PNK Szczecno 2 A4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 4. Niweleta Szczecno 2 800x297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 5. Zjazd ind. Szczecno 2 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 6. Zjazd ind. Szczecno 2 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 7. Zjazd publ. Szczecno 2 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap II/Projekt pdf/Rys. nr 8. PP Szczecno 2 1400x297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 1 - mapa 10 000.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 2 - mapa zagospodarowania terenu 500.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 3 - profil podłużny (niweleta).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 4 - przekrój konstrukcyjny drogi i rowów.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 5 - przekroje 1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 5 - przekroje 2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 6 - zjazd ind przez chodnik.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 7 - zjazd przez rów.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 8 - zjazd publiczny.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Operat Wodnoprawny Etap I/zał. 9 - profil podłużny przepust.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Pozwolenie_Wodnoprawne_Szczecno_Etap_I.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 1. Lokalizacja Szczecno 1 A4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 3. PNK Szczecno 1 A4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 4. Niweleta 1. 1100x297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 5. Zjazd ind 1 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 6. Zjazd ind Szczecno 1 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 7. Zjazd publ. Szczecno 1 A3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 8. Przepust Szczecno 1 A4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 9.1. PP Szczecno 1 1500x297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Etap I/Projekt pdf/Rys. nr 9.2. PP Szczecno 1 750x297.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Szczecno.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 5.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 6.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/Zal 7.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/Geologia_Szczecno/zał 8.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/MDCP SZCZECNO z oswiadczeniem.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Dokumentacje projektowe/PSOR_Aktualizacja_Szczecno.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Warunki prowadzenia robót.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Remont drogi powiatowej nr 1300T na odcinku od km: 0+620 do km: 0+895, gm. Zagnańsk
- Remont drogi powiatowej nr 1320T w miejscowości Wola Jachowa
- Remont drogi powiatowej nr 1260T w miejscowości Ługi, gmina Chmielnik
- Remont drogi powiatowej nr 1313T w miejscowości Huta Podłysica
- Remont drogi powiatowej nr 1304T w miejscowości Wola Kopcowa