WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17

Przebudowa i dostosowanie budynku zakładu produkcji wody mineralnej Buskowianka do potrzeb uruchomienia linii produkcyjnej do rozlewu naturalnej wody mineralnej do butelek szklanych– II postępowanie

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414519
Zamawiający
"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Busko-Zdrój, pow. buski, woj. świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/5) Przedmiar/1) Branża budowlana/Busko - prace budowlane 13.06.2026 - Przedmiar (1).pdf
  • Przedmiar Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/5) Przedmiar/2.1) Branża IS - inst zewn wody/Busko instalacja wody zew - przedmiar (1).pdf
  • Przedmiar Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/5) Przedmiar/2) Branża IS/Busko - Instalacje sanitarne 13.06.2026 - Przedmiar (1).pdf
  • Przedmiar Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/5) Przedmiar/3) Branża IE/IE PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Inwentaryzacja hali prod. rozl. wody. min. Buskowianka (2026-02).pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-101 Inwentaryzacja - rzut przyziemia.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-102 Inwentaryzacja - rzut przyz. z inst. i tech..pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-110 Inwentaryzacja - rzut dachu.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-201 Inwentaryzacja - przekrój A-A.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-202 Inwentaryzacja - przekrój B-B.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-203 Inwentaryzacja - przekrój C-C.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/2) Inwentaryzacja/Rysunki/I-B-401 Inwentaryzacja - wykaz warstw.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/PW Tom 1 - Ogólnobudowlana i koordynacja v4.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Rysunki/PW-B-001 Zagospodarowanie terenu KOLOR.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Rysunki/PW-B-101 Rzut przyziemia - stan projektowany.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Rysunki/PW-B-110 Rzut dachu - stan porjektowany.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Rysunki/PW-B-501 Zestawienie proj. stolarki.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/PW Tom 2 - Konstrukcja.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Rysunki/PW-K-101 Plan elementów konstrukcji.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Rysunki/PW-KS-600 Ryglówka stalowa w osi 10.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Rysunki/PW-KS-601 Ryglówka stalowa w osi F hali.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Rysunki/PW-KS-602 Aksonometria ryglówek stalowych.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Rysunki/PW-KS-611 Wzm. stropu w pom. technologii pary - ruszt stalowy.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.3) Instalacje elektryczne/PW Tom 3 - IE zasilanie hali_15.06.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Gaz/PW-IG-101_Przebudowa instalacji gazowej Rzut instalacji.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Gaz/PW-IG-102_Przebudowa instalacji gazowej Aksonometria.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Gaz/PW-IG-103_Przebudowa instalacji gazowej Szczegół szafki gazowej.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Gaz/PW Tom 4.3 - IS GAZ OT.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Instalacja zewnętrzna wody/Część graficzna/PW-IS-IZW-001_Plan sytuacyjny-594x594.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Instalacja zewnętrzna wody/Część graficzna/PW-IS-IZW-101_Profil-700x297.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Instalacja zewnętrzna wody/Część opisowa/PW Tom 4.4 - IS inst zewn wody.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część opisowa/PW Tom 4.1 - IS wod-kan.pdf
  • Projekt Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/PW Tom 4.2 - IS wentylacja.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 10 PFU drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.pdf
  • STWiOR Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/4) STWiORB/5.1) STWiORB Budowlanka/STWiORB część budowlana Buskowianka 2026.pdf
  • STWiOR Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/4) STWiORB/5.2) STWIOR IS/STWiOR IS Buskowianka.pdf
  • STWiOR Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/4) STWiORB/5.3) STWIOR IE/Specyfikacja techniczna IE Buskowianka 2026.pdf
  • SWZ SWZ drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.pdf
  • Wzór umowy Załącznik Nr 9 Projekt umowy drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.pdf
  • Formularz Załącznik Nr 1 Formularz Ofertowy drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/1) Mapa do celów projektowych/Mapa do celów projekowyc (skan 2026-02-26).pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/1) Mapa do celów projektowych/Strona tytułowa/Mapa DCP - strona tytułowa.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Uzgodnienia/Rzut przyziemia - uzgodnienia.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.1) Branża ogólnobudowlana i koordynacja/Uzgodnienia/Zagospodarowanie - uzgodenienia.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Załączniki/Załącznik 3 - Zestawienie stali - ryglwóka ścian (2026-06).pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.2) Konstrukcja/Załączniki/Załącznik 4 Zestawienie stali - wymiany stropu.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.3) Instalacje elektryczne/Rysunki/PW_IE_001.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.3) Instalacje elektryczne/Rysunki/PW_IE_002.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.3) Instalacje elektryczne/Rysunki/PW_IE_003.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.3) Instalacje elektryczne/Rysunki/PW_IE_004.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część graficzna/PW-IS-K-001 Rzut parteru. Instalacje wewn. wody byt., wody ppoz. i kan. techn..pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część graficzna/PW-IS-K-002 Plan usytuowania zewnętrznej instalacji kanalizacji technologicznej.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część graficzna/PW-IS-K-003 Profil poprzeczny zewnętrznej instalacji kanalizacji technologicznej.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część graficzna/PW-IS-K-004 Schemat poglądowy przepompowni P zewnętrznej instalacji kanalizacji technologicznej.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część opisowa/Załącznik 3 Specyfikacja odwodnień liniowych.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część opisowa/Załącznik 4 Rysunki schematyczne przykładowych odwodnień liniowych.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część opisowa/Załącznik 5 Specyfikacja materiałowa przykładowej przepompowni instalacji kanalizacji technologicznej.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Kanalizacja/Część opisowa/Załącznik 6 _Bilans_mocy_elektrycznej.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część graficzna/WM-001 Wentylacja mechaniczna _rzut przyziemia.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część graficzna/WM-002 Wentylacj mechaniczna _rzut dachu.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część graficzna/WM-003 Wentylacja mechaniczna _przekroje.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 3 _Specyfikacja kanałów wentylacyjnych.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 4 _przykładowa referencyjna centrala wentylacyjna.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 5 _przykładowe referencyjne agregaty skraplające.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 6a _przykładowy referencyjny tłumik akustyczny N_komp.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 6b _przykładowy referencyjny tłumik akustyczny W_komp.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 7 _przykładowy referencyjny wentylator chemoodporny.pdf
  • Inny Załącznik do PFU Dokumentacja Przebudowa budynku zakładu produkcji/3) Projekt robót budowlanych i instalacyjnych/3.4) Intalacje sanitarne/Wentylacja/Część opisowa/Załącznik nr 8 _Bilans_mocy_elektrycznej.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Oświadczenie Wykonawcy ksef drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 2a Oświadczenie wstępne Podmiotu drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 2 Oświadczenie wstępne Wykonawcy drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 3 Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 4 Oświadczenie o podwykonawcach drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.doc
  • Inny Załącznik Nr 5 Oświadczenie o aktualności informacji drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 6 Wykaz robót drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.doc
  • Inny Załącznik nr 7 Wykaz usług drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.docx
  • Inny Załącznik Nr 8 Wykaz osób drugie postępowanie Przebudowa budynku zakładu produkcji.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP