Postępowanie zakończone 2026-08-06
Przebudowa i modernizacja sieci wodociągowej, stacji uzdatniania wody oraz instalacja inteligentnych systemów monitorowania i zarządzania siecią wodociągową w gminie Nowa Słupia
GMINA NOWA SŁUPIA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351772
- Zamawiający
- GMINA NOWA SŁUPIA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ.RGI.ZP.271.6.2026.zip
- SWZ 1.SWZ.RGI.ZP.271.5.2026.pdf
- Wzór umowy 6. Załacznik nr 4.1 do SWZ wzór umowy dla części nr 1.pdf
- Formularz 2. Załącznik nr 1 Formularz oferty_RGI.ZP.271.5.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10. Załącznik_nr_7_Wykaz_osób.docx
- Inny 11.Załącznik nr 8a Wykaz robót_część nr 1.docx
- Inny 12. Zalacznik 8b do SWZ _Wykazu_dostaw_usług_Część nr 2.doc
- Inny 13. Załącznik_nr_10_potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.doc
- Inny 14.Załącznik nr 9.2. do SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) część 2.pdf
- Inny 3. Załącznik_nr_1a_oświadczenie_Wykonawców_wspólnie_ubiegających_się_o_udzie..docx
- Inny 4. Załacznik nr 2 Oswiadczenie wykonawcy - wykonawców z art. 125 ust. 1.docx
- Inny 5. Załącznik nr 3 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby z art. 125 ust. 5.docx
- Inny 7. Załącznik nr 4.2 do SWZ wzór umowy dla części 2.pdf
- Inny 8. Załącznik 5 do SWZ Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny 9. Załącznik nr 6 do SWZ-Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o którym mowa w art 125 ust 1 ustawy Pzp.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP