WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Przebudowa i rozbudowa ul. Przelot w Kielcach

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303530
Zamawiający
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ - TOM I -Instrukcja dla Wykonawców.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00303530_01.pdf
  • Inny Przetarg w pdf.zip
  • Inny Wersje edytowalne.zip
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b.zip
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ.zip
  • Przedmiar Przetarg w pdf/Załącznik nr 2a - Kosztorys ofertowy - branża drogowa.pdf
  • Przedmiar Przetarg w pdf/Załącznik nr 2b - Kosztorys ofertowy - oświetlenie uliczne.pdf
  • Przedmiar Przetarg w pdf/Załącznik nr 2c - Kosztorys ofertowy - kolizje elektroenergetyczne.pdf
  • Przedmiar Przetarg w pdf/Załącznik nr 2d - Kosztorys ofertowy - kanalizacja deszczowa.pdf
  • Formularz Przetarg w pdf/Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).docx.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 10 - Wykaz osób.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 11 - Ośw o aktualności dokumentów.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania podmiotow do udostępnienia zasobów.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 7 - Wzór gwarancji należytego wykonania.pdf
  • Inny Przetarg w pdf/Załącznik nr 9 - Wykaz robót.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 6a i 6b/Załącznik nr 6 - Umowa Szczegółowa .pdf
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/3. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja jakości.pdf
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/4. Załącznik nr 5 do umowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/5. Załącznik nr 6 do umowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/6. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja jakości.docx
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/7. Załącznik nr 5 do umowy - pomocniczo.docx
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/8. Załącznik nr 6 do umowy - pomocniczo.docx
  • Inny Załącznik nr 6a i 6b/Załącznik nr 6 - Kontrakt na roboty budowlane .pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - OPZ/Przedmiary/Przedmiar branża KD.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - OPZ/Przedmiary/Przedmiar robót branża drogowa.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - OPZ/Przedmiary/Przedmiar Robót ul. Przelot kolizje elektroenergetyczne.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - OPZ/Przedmiary/Przedmiar Robót ul. Przelot oświetlenie +KT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/PW-D - OT - 2023.11.20.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża elektryczna/PW-E-001.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża elektryczna/PW-E-002.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża elektryczna/PW-E - OT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża KD/PW-KD-OT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/PW-E-001.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/PW-E-002.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/PW-E-003.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/PW-E-004.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/PW-E - OT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-01.01.01 - Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-01.02.04 - Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-02.01.01 - Wykonanie wykopów.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-04.04.02 - Podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kr. łam. o uziarn. 0-31,5.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-04.05.01 - Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-05.03.05a - Nawierzchnia z BA - warstwa ścieralna AC11S, KR2 50-70.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-05.03.05b - Nawierzchnia z BA - warstwa wiążąca AC16W, KR2 50-70.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-05.03.23 - Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-06.01.01 - Umocnienie skarp.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-07.01.01 - Oznakowanie poziome.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-07.02.01 - Oznakowanie pionowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-07.05.01 bariery stalowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-08.01.01 - Krawężniki betonowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-08.02.02 - Chodnik z brukowej kostki betonowej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-08.02.03 - Nawierzchnia z płyt ażurowych.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-08.03.01 - Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-M-00.00.00 - Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/SST-D - ST - 2023.11.20.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/SST geodezyjna z podpisem.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST branża elektryczna/STWiORB KT ul. Przelot.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST branża elektryczna/STWiORB oświetlenie ul. Przelot.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST branża elektryczna/STWiORB przebudowa kolizji elekroenerg ul. Przelot.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST branża KD/SST-01 Kanalizacja deszczowa.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - OPZ/SST branża KD/SST-02 Regulacja pionowa urządzeń.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/2023.11.14. Dec. ZRID.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-001 - Plan sytuacyjno-wysokościowy .pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-101 - Przekroje konstrukcyjne I.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-102 - Przekroje konstrukcyjne II.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-103 - Przekroje konstrukcyjne III.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-104 - Przekroje konstrukcyjne IV.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-105 - Przekroje konstrukcyjne V.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-106 - Przekroje konstrukcyjne VI.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-107 - Przekroje konstrukcyjne VII.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-108 - Przekroje konstrukcyjne VIII.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-109 - Przekroje konstrukcyjne IX.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-110 - Przekroje konstrukcyjne X.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-201 - Profil podłużny.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-301 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-302 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-303 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-304 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-305 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-306 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-401 - Plansza robiórek nawierzchni drogowych.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża drogowa/D-PW-501 - Plansza wycinki drzew i krzewów.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża elektryczna/2023.11.14 - od UM Kielce, decyzja ZRID.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża KD/PW-KD-001 PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża KD/PW-KD-002 PROFIL.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża KD/PW-KD-003 STUDNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża KD/PW-KD-004 WPUST.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/PROJEKT WYKONAWCZY branża oświetlenie i kanał techn/Obliczenia_oświetlenia_ul.Przelot_Kielce.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-01.02.01 - Usunięcie drzew i krzewów.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-02.03.01 - Wykonanie nasypów.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/SST banża drogowa/D-09.01.01 - Zieleń drogowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/Zatoka postojowa/przekrój typowy zatoka postojowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - OPZ/Zatoka postojowa/przelot zatoka postojowa.pdf
  • Przedmiar Wersje edytowalne/Załącznik nr 2a - Kosztorys ofertowy - branża drogowa.xlsx
  • Przedmiar Wersje edytowalne/Załącznik nr 2b - Kosztorys ofertowy - oświetlenie uliczne.xlsx
  • Przedmiar Wersje edytowalne/Załącznik nr 2c - Kosztorys ofertowy - kolizje elektroenergetyczne.xlsx
  • Przedmiar Wersje edytowalne/Załącznik nr 2d - Kosztorys ofertowy - kanalizacja deszczowa.xlsx
  • Formularz Wersje edytowalne/Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 11 - Ośw o aktualności dokumentów.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania podmiotow do udostępnienia zasobów.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 7 - Wzór gwarancji należytego wykonania.docx
  • Inny Wersje edytowalne/Załącznik nr 9 - Wykaz robót.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach