Postępowanie zakończone 2026-07-24
Przebudowa nawierzchni ulicy Warszawskiej w Kielcach od km 3+580 do km 3+890 w ramach zadania pn.: „Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce – Kielce bez dziur”
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333297
- Zamawiający
- Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 5. Załącznik nr 9 - OPZ - Opis, Rysunki, Przedmiar.zip
- STWiOR 6. Załącznik nr 9 - OPZ - SST.zip
- Wzór umowy 4. Załącznik nr 7 - Projekt umowy z załącznikami.zip
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00333297_01.pdf
- Instrukcja 2. Tom I - Instrukcja dla Wykonawców.pdf
- Inny 3. Załącznik nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10,11, 12.zip
- Inny 7. Załączniki w wersjach edytowalnych - pomocniczo.zip
- Przedmiar Załącznik nr 2a - Kosztorys Ofertowy.pdf
- SWZ Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.pdf
- Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia zasobów.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Wzór gwarancji należytego wykonania.pdf
- Inny 1. Załącznik nr 7a - Kontrakt na roboty budowlane.pdf
- Inny 2. Załącznik nr 7b - Umowa Szczegółowa.pdf
- Inny 3. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja jakości.pdf
- Inny 4. Załącznik nr 5 do umowy.pdf
- Inny 5. Załącznik nr 6 do umowy.pdf
- Inny 6. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja.docx
- Inny 7. Załącznik nr 5 do umowy - pomocniczo.docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 do umowy - pomocniczo.docx
- Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
- Projekt Opis Techniczny.pdf
- Inny Rysunek 1.1.pdf
- Inny Rysunek 1.2.pdf
- Inny Rysunek 1.3.pdf
- Inny Rysunek 2.1.pdf
- Inny Rysunek 2.2.pdf
- Inny Rysunek 2.3.pdf
- Inny Rysunek - organizacja ruchu.pdf
- Projekt D.00.00.00. Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR D.01.01.01. Odtworzenie punktów.pdf
- STWiOR D.01.02.01. Ochrona istniejących drzew.pdf
- STWiOR D.01.02.04. Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR D.02.01.01. Roboty ziemne - Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR D.03.02.01 Budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR D.03.06.01. Regulacja wysokościowa.pdf
- STWiOR D.03.06.02. Regulacja pionowa urządzeń.pdf
- STWiOR D.04.01.01. Koryto wraz z profilowaniem.pdf
- STWiOR D.04.03.01. Oczyszczenie i skropienie warstw.pdf
- STWiOR D.04.04.02. Podbudowa z mieszanki.pdf
- STWiOR D.04.05.01a. Podbudowa i warstwa mrozoochronna.pdf
- STWiOR D.05.03.04. Nawierzchnia Betonowa .pdf
- STWiOR D.05.03.05. Nawierzchnia z betonu asfaltowego..pdf
- STWiOR D.05.03.13. Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej (SMA).pdf
- STWiOR D.05.03.23. Nawierzchnie z betonowej kostki brukowej.pdf
- STWiOR D.05.03.26 - siatka wzmacniająca.pdf
- STWiOR D.06.01.01. Humusowanie terenu z obsianiem nasionami traw.pdf
- STWiOR D.07.01.01. OZNAKOWANIE POZIOME .pdf
- STWiOR D.08.01.01. Krawężniki betonowe.pdf
- STWiOR D.08.02.01.Chodniki z płyt betonowych.pdf
- Inny D.02.04.01. Warstwa poślizgowa z geowłókniny.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2a - Kosztorys Ofertowy.xlsx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.docx
- Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.docx
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.docx
- Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Wzór gwarancji należytego wykonania.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
- Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych w ramach zadania pn. : ”Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta Kielce – 2026”
- Przebudowa ulicy Biesak na odcinku ok. 980 m w ramach zadania pn.: „Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce – Kielce bez dziur”
- Przebudowa i rozbudowa ul. Przelot w Kielcach
- Wykonanie robót budowlanych pod nazwą: 1. Remont ul. Białogońskiej w Kielcach. 2. Remont ul. G. Morcinka w Kielcach. 3. Remont ul. Przechodniej w Kielcach. 4. Remont ul. Przecznica w Kielcach.
- Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce - "Kielce bez dziur" - Przebudowa ul. Ściegiennego w Kielcach.