Postępowanie zakończone 2026-08-21
Przebudowa ulicy Biesak na odcinku ok. 980 m w ramach zadania pn.: „Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce – Kielce bez dziur”
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378372
- Zamawiający
- Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kielce, pow. Kielce, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- 60 dni od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 5. Załącznik nr 9 - OPZ - Opis, rysunki, przedmiar.zip
- STWiOR 6. Załącznik nr 9 - OPZ - SST.zip
- SWZ 2. Tom I - Instrukcja dla Wykonawców SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00378372_01.pdf
- Inny 3. Załącznik nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12.zip
- Inny 4. Załącznik nr 7 - Umowa z załącznikami.zip
- Inny 7. Załączniki w wersjach edytowalnych - pomocniczo.zip
- Przedmiar Załącznik nr 2a - Kosztorys Ofertowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.pdf
- Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia .pdf
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Wzór gwarancji należytego wykonania.pdf
- Wzór umowy 6. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja - pomocniczo.docx
- Inny 1. Załącznik nr 7a - Kontrakt na roboty budowlane.pdf
- Inny 2. Załącznik nr 7b - Umowa Szczegółowa.pdf
- Inny 3. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja.pdf
- Inny 4. Załącznik nr 5 do umowy.pdf
- Inny 5. Załącznik nr 6 do umowy.pdf
- Inny 7. Załącznik nr 5 do umowy - pomocniczo.docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 do umowy - pomocniczo.docx
- Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
- Projekt Opis techniczny ulica Biesak.pdf
- Inny Próg zwalniający.pdf
- Inny RYS. 1.1.pdf
- Inny RYS. 1.2.pdf
- Inny RYS. 1.3.pdf
- Inny RYS. 1.4.pdf
- Inny RYS. 1.5.pdf
- Inny RYS. 1.6.pdf
- Inny RYS. 2.0.pdf
- Inny SOR.pdf
- STWiOR D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR D.02.01.01. Roboty ziemne - Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i.pdf
- STWiOR D.04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie.pdf
- STWiOR D.04.04.02. Podbudowa z mieszanki niezwiązanej.pdf
- STWiOR D.05.03.05 Nawierzchnia z betonu asfaltowego..pdf
- STWiOR D.05.03.13 Warstwa ścieralna z AC 11 S 50_70 KR 2.pdf
- STWiOR D.06.03.01 Pobocza z mieszanki niezwiązanej.pdf
- STWiOR D.07.01.01. OZNAKOWANIE POZIOME .pdf
- STWiOR GG.00.12.01 SST geodezyjna.pdf
- Inny D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2a - Kosztorys Ofertowy.xlsx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.docx
- Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.docx
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1- wykonawca.docx
- Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1 podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, formularz oferty, wzór umowy, przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
- Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych w ramach zadania pn. : ”Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta Kielce – 2026”
- Przebudowa nawierzchni ulicy Warszawskiej w Kielcach od km 3+580 do km 3+890 w ramach zadania pn.: „Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce – Kielce bez dziur”
- Przebudowa i rozbudowa ul. Przelot w Kielcach
- Wykonanie robót budowlanych pod nazwą: 1. Remont ul. Białogońskiej w Kielcach. 2. Remont ul. G. Morcinka w Kielcach. 3. Remont ul. Przechodniej w Kielcach. 4. Remont ul. Przecznica w Kielcach.
- Program przebudowy nawierzchni ulic na terenie Miasta Kielce - "Kielce bez dziur" - Przebudowa ul. Ściegiennego w Kielcach.