WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-24

Remont budynku Urzędu Gminy w Miedzianej Górze

Gmina Miedziana Góra

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414985
Zamawiający
Gmina Miedziana Góra
Główny kod CPV
45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Miejsce wykonania robót
Miedziana Góra, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
25 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar załącznik_nr_12_Kosztorys ofertowy.xlsx
  • Przedmiar załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/2.1. Przedmiar robót - REMONT UG - Miedziana Góra.xlsx
  • Projekt załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/1. OPIS TECHNICZNY - REMONT UG Miedziana Góra..pdf
  • Projekt załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/PW_ IS-01-instalcja wody.pdf
  • Projekt załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/PW_ IS-02-instalcja wody.pdf
  • Projekt załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/PW_ IS-03-instalcja wody.pdf
  • Projekt załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/PW_opis_instalacja wody.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy załącznik_nr_9_wzór umowy_MRW.docx
  • Formularz załącznik_nr_2_formularz_oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik_nr_10_zobowiązanie_innego_podmiotu.docx
  • Inny załącznik_nr_11_NA_WEZWANIE_Oświadczenie o aktualności.docx
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/AW.1.- RZUT PARTERU - ARANŻACJA WNĘTRZ.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/AW.2.- RZUT 1 PIETRA - ARENŻACJA WNĘTRZ.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/AW.3.- RZUT 2 PIĘTRA - ARANŻACJA WNĘTRZ.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/I.1.- RZUT PARTERU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/I.2.- RZUT 1 PIETRA - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/I.3.- RZUT 2 PIETRA - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/I.4.- PRZEKRÓJ - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/ZO.1.- RZUT PARTERU - ZAKRES OPRACOWANIA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/ZO.2.- RZUT 1 PIETRA - ZAKRES OPRACOWANIA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/ZO.3.- RZUT 2 PIETRA - ZAKRES OPRACOWANIA.pdf
  • Inny załącznik_nr_1_dokumentacja_techniczna_przedmiar/ZZ_Koncepcja aranżacyjna_OPIS MAT_POP_Calosc.pdf
  • Inny załącznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
  • Inny załącznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
  • Inny załącznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
  • Inny załącznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
  • Inny załącznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach.docx
  • Inny załącznik_nr_6_oswiadczenie_Wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie_o_udzielenie_zamowienia.docx
  • Inny załącznik_nr_7_wykaz_robot.doc
  • Inny załącznik_nr_8_wykaz_osob.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 21 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP