Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 1154T KRZELÓW - MSTYCZÓW NA ODCINKU KRZELÓW - BIAŁOWIEŻA OD KM 0+745 DO KM 1+185, DŁUGOŚCI 440 MB
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399595
- Zamawiający
- Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Krzelów, pow. jędrzejowski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- 2 miesiące od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 2 Kosztorys KRZELÓW-BIAŁOWIEŻA-1154T-2026r.xlsx
- STWiOR SST/D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO.pdf
- STWiOR SST/D-06.04.02 OCZYSZCZENIE PRZEPUSTÓW.pdf
- STWiOR SST/D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR SST/D-08.02.02 CHODNIKI Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.pdf
- SWZ SWZ 4 wrzesień 2026r. Krzelów-Białowieża.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 Projektowane postanowienia umowy Krzelów-Białowieża.pdf
- Formularz Zał. nr 1 Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU Remont DP 1154T Krzelów-Białowieża.pdf
- Inny Rysunki_przekroje Krzelów-Białowieża/Krzelów-Białowieża - orientacja.pdf
- Inny Rysunki_przekroje Krzelów-Białowieża/Krzelów-Białowieża - przekroje.pdf
- Inny Rysunki_przekroje Krzelów-Białowieża/Krzelów-Białowieża - Zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny SST/D-01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I ULIC.pdf
- Inny SST/D-02.01.01 WYKONANIE WYKOPÓW.pdf
- Inny SST/D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.pdf
- Inny SST/D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.pdf
- Inny SST/D-04.05.01 ULEPSZONE PODŁOŻE Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.pdf
- Inny SST/D-04.08.01d WYRÓWNANIA NAWIERZCHNI W-WA WYRÓWNAWCZA.pdf
- Inny SST/D-05.03.05b Warstwa wiążąca KR1 KR2 wg. WT2 2014.pdf
- Inny SST/D-05.03.05c WARSTWA ŚCIERALNA.pdf
- Inny SST/D-06.02.01 PRZEPUSTY POD ZJAZDAMI.pdf
- Inny SST/D-06.03.01 Uzupełnienie poboczy.pdf
- Inny SST/D-08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
- Inny SST/D-08.05.01 ŚCIEKI Z PREFABRYKOWANYCH ELEMENTÓW BETONOWYCH.pdf
- Inny Zał. nr 3 - Oświadczenia-wykonawcy-wykonawcow-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp.docx
- Inny Zał. nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Zał. nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 7 - Zobowiązanie podmiotu do oddania zasobów.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP