Postępowanie zakończone 2026-09-02
Remonty awaryjne, naprawy awaryjne, roboty utrzymaniowe dróg leśnych i szlaków zrywkowych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w 2026 roku.
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394406
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Skarżysko-Kamienna, pow. skarżyski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 11 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał nr 1A przedmiar robót.zip
- SWZ SWZ Remonty dróg szlaków leśnych 2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu remonty dróg 2026 opublikowane e-zamówienia.pdf
- Inny załączniki nr 1,1b,2a,2b,3,4,5a,5b,6,7,8 do SWZ.zip
- Inny zał nr 9 dokumentacja proj..zip
- Wzór umowy Zał nr. 6 - wzór umowy remonty dróg.DOC
- Formularz załącznik nr 1 Formularz_oferty.doc
- Inny załącznik nr 1b Wykaz_osob do punktacji.doc
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ- Oświadczenie WYKONAWCY.docx
- Inny Załącznik nr 2B do SWZ - Oświadczenie PODMIOTU.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie innego podmiotu.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy_grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 5A do SWZ - wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5B do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - podwykonawcy.doc
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 1 - DR_02_7 (Wanacja)_Przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 2 - szlak (Budki)-Przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 3 - Szlak Trębowiec (Osiny)-przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 4 - Szlak Trębowiec (Mirów)-przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 5 - Przedmiar robót_ bitum.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 6 - 488_220 Ciechostowice-2etap-przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 7 - 1105_220 Zuzelanka-2etap-przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 8 - 1440_220 (kierz niedźwiedzi)2 etap-przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiar robót/cz. nr 9 - dr 431-220-2etap-przedmiar.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz nr 1 l.wanacja DR_02_7/opis naprawa Wanacja.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz nr 2 szlak l.budki oddz187i/opis naprawa Budki.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz nr 3 szlak l.trębowiec oddz3b/opis naprawa Osiny.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz nr 4 szlak l.trębowiec oddz38b/opis naprawa Mirów.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 6 l. ciechostowice Remont 488_220/opis remont Ciechostowice.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 6 l. ciechostowice Remont 488_220/REMONT 488-220 CIECHOSTOWICE (CAŁY).pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 7 l. zuzelanka Remont 1105_220/opis remont zuzelanka.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 7 l. zuzelanka Remont 1105_220/PROJEKT-1105 - ZUZELANKA (CAŁY).pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 8 l kierz niedźwiedzi 1440_220/opis remont Kierz Niedźwiedzi.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 8 l kierz niedźwiedzi 1440_220/REMONT 1440-220 KIERZ NIEDZWIEDZI (CAŁY).pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 9 l. węglów 431_220/02-opis remont dr 431-220.pdf
- Projekt dokumentacja proj/cz. nr 9 l. węglów 431_220/DR 431-220 (CAŁY).pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz nr 1 l.wanacja DR_02_7/SST-Wanacja.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz nr 2 szlak l.budki oddz187i/SST-Budki.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz nr 3 szlak l.trębowiec oddz3b/SST-Osiny.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz nr 4 szlak l.trębowiec oddz38b/SST-Mirów.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz. nr 6 l. ciechostowice Remont 488_220/SST-dr-488-220 CIECHOSTOWICE.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz. nr 7 l. zuzelanka Remont 1105_220/SST-1105-ZUZELANKA.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz. nr 8 l kierz niedźwiedzi 1440_220/SST-dr-1440-220 Kierz Niedzwiedzi.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/cz. nr 9 l. węglów 431_220/SST-dr-431-220.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 1 l.wanacja DR_02_7/pnk.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 1 l.wanacja DR_02_7/Przekroje N-K (wanacja).pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 1 l.wanacja DR_02_7/sytuacja.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 2 szlak l.budki oddz187i/pnk.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 2 szlak l.budki oddz187i/sytuacja.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 3 szlak l.trębowiec oddz3b/PNK składnica-PN-K 4-(2).pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 3 szlak l.trębowiec oddz3b/ZJAZDY-GEOMETRIA-osiny.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 4 szlak l.trębowiec oddz38b/niweleta.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 4 szlak l.trębowiec oddz38b/PNK składnica-PN-K 4-(3).pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 4 szlak l.trębowiec oddz38b/ZJAZDY-GEOMETRIA-mirów.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz nr 5 bitum 515_220/dok proj bitum budki droga 515_220 w roku 2026.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 6 l. ciechostowice Remont 488_220/Informacja BIOZ-dr 488-220 CIECHOSTOWICE.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 6 l. ciechostowice Remont 488_220/remont skarżysko(orientacja)-488-220 (Ciechostowice).pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 7 l. zuzelanka Remont 1105_220/Informacja BIOZ-1105-ZUZELANKA.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 7 l. zuzelanka Remont 1105_220/remont skarżysko(orientacja)-Zuzelanka.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 8 l kierz niedźwiedzi 1440_220/Informacja BIOZ-dr 1440-220 Kierz NIedzwiedzi.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 8 l kierz niedźwiedzi 1440_220/remont skarżysko(orientacja)-1440-220-(kierz).pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 9 l. węglów 431_220/Informacja BIOZ-dr 431-220.pdf
- Inny dokumentacja proj/cz. nr 9 l. węglów 431_220/remont -DR 431-220.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 11 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP