WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

„Rozbudowa drogi leśnej nr 101 wg DSD, DP nr 1 nr inw. 220/50 na terenie leśnictwa Szczeka”

NADLEŚNICTWO STASZÓW

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379763
Zamawiający
NADLEŚNICTWO STASZÓW
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Szczeka, pow. staszowski, woj. świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
35 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ specyfikacja warunków zamówienia.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0037976301.pdf
  • Inny Załączniki od 1 do 9.zip
  • Inny zał. nr 1a do SWZ dokumentacja techniczna.zip
  • Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ formularz oferty.docx
  • Inny załącznik nr 2 do SWZ oświadczenie wstępne.docx
  • Inny załącznik nr 3 do SWZ zobowiązanie do oddania wykonawcy do dyspozycji zasobów.docx
  • Inny załącznik nr 4 do SWZ oświadczenie grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ oświadczenie o aktualności danych.docx
  • Inny załącznik nr 6 do SWZ wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny załącznik nr 7 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ wykaz sprzętu.docx
  • Przedmiar Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/1. OPIS str tytułowa.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/2. OPIS proj. zagosp..pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/3. OPIS proj. arch-bud.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1a.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1b.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1c.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1d.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1e.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1f.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1g.pdf
  • Projekt Projekt Budowlany/Rys. 1h.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Opis Projekt Techniczny.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1a.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1b.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1c.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1d.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1e.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1f.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1g.pdf
  • Projekt Projekt Techniczny/Rys. 1h.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Opis Projekt Wykonawczy.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1a.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1b.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1c.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1d.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1e.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1f.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1g.pdf
  • Projekt Projekt Wykonawczy/Rys. 1h.pdf
  • Projekt waloryzacja przyrodnicza/Waloryzacja przyrodnicza.pdf
  • STWiOR Projekt Wykonawczy/SST.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/4. OPIS BiOZ.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Geologia 101.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 2a - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 2b - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 2c - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 2d - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 3a - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 3b - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 3c - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 3d - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Budowlany/Rys. 3e - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 10 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 2a - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 2b - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 2c - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 2d - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 3a - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 3b - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 3c - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 3d - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 3e - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 4a - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 4b - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 4c - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 5 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 6 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 7 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 8 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Techniczny/Rys. 9 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/rozliczenie powierzchni działek.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 10 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 2a - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 2b - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 2c - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 2d - Niweleta.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 3a - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 3b - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 3c - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 3d - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 3e - Przkrój.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 4a - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 4b - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 4c - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 5 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 6 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 7 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 8 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/Rys. 9 - Szczegół.pdf
  • Inny Projekt Wykonawczy/tabela robót ziemnych.pdf
  • Inny waloryzacja przyrodnicza/Mapa z zaznaczonymi obszarami.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP