Postępowanie zakończone 2026-06-26
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1328T Łagów-Sędek-Wola Wąkopna na terenie gminy Raków
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285990
- Zamawiający
- Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Rozdział II - OPZ/Przedmiar, SST/Przedmiar robót 10+890 do 11+893.pdf
- Projekt Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/PB Cz. 4. Projekt Techniczny.pdf
- STWiOR Rozdział II - OPZ/Przedmiar, SST/SST.pdf
- SWZ SWZ-rozb. dr. 1328T Łagów-Wola Wąkopna.docx
- Wzór umowy Załączniki nr 3-10 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ-projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ-druk OFERTA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Kosztorys ofertowy-zał. nr 2 do SWZ.xlsx
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja pozwolenia wodnoprawnego/Decyzja ostateczna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja pozwolenia wodnoprawnego/Decyzja pozwolenia wodnoprawnego prawomocna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja środowiskowa/Decyzja środowiskowa prawomocna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja środowiskowa/Decyzja środowiskowa zmieniająca prawomocna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Decyzja ZRID ostateczna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.5.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.6.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.7.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 1/1.8.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 2/2.1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 2/2.2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 2/2.3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 2/2.4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 2/2.5.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/10.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/11.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/12.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/13.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/14.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/15.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/16.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/17.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/18.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/19.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/20.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/21.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/22.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/5.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/6.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/7.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/8.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Decyzja ZRID/Załącznik nr 3/9.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Narada koordynacyjna/GN-VI6630_246_2024_1_protokół_Borek_odpis.PDF
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Narada koordynacyjna/GN-VI6630_246_2024_GN-VI_6630_246_2024_m1.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Narada koordynacyjna/GN-VI6630_246_2024_GN-VI_6630_246_2024_m2.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Narada koordynacyjna/GN-VI6630_246_2024_GN-VI_6630_246_2024_m3.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Narada koordynacyjna/GN-VI6630_246_2024_GN-VI_6630_246_2024_m4.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Odstępstwo od budowy kanału technologicznego/Decyzja DTWUKE42019820244.xml
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Odstępstwo od budowy kanału technologicznego/Kanał technologiczny.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Opinia geotechniczna/OG Wola Wąkopna.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Opinia geotechniczna/Strona z podpisem.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Uzgodnienie UG Raków/UG Raków - Uzgodnienie projektu.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Zatwierdzony projekt stałej organizacji ruchu/Zatwierdzenie projektu SOR.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Decyzje, warunki, uzgodnienia/Zatwierdzony projekt stałej organizacji ruchu/Zatwierdzony projekt SOR.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/PB Cz. 1. Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 1 Lokalizacja (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.1 PZT (1200x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.2 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.3 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.4 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.5 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.6 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.7 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 2.8 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 3.1 Profil podłużny (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 3.2 Profil podłużny (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 3.3 Profil podłużny (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Rys. 3.4 Profil podłużny (850x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/1 PZT/Thumbs.db
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/PB Cz. 2. Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/Rys. D1 Przekroje poprzeczne (1100x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/Rys. D2 Szczegóły zjazdów (750x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/Rys. D3.1 Szczegóły przepustu pod drogą (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/Rys. D3.2 Szczegóły przepustu pod drogą (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/2 PAB/Thumbs.db
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/PB Cz. 3. Załączniki do projektu.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/PB Cz. 3. Załączniki do projektu str. 52.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/PB Cz. 3. Załączniki do projektu str. 53.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/PB Cz. 3. Załączniki do projektu str. 54.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/PB Cz. 3. Załączniki do projektu str. 55.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/3 Załączniki do projektu/Thumbs.db
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D1.1 Przekroje konstrukcyjne (1100x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D1.2 Szczegóły zjazdów (750x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D1.3 Szczegóły konstrukcyjne (A3).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D2 Szczegóły rowu otwartego i skarp (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D3.1 Szczegóły przepustu pod drogą (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D3.2 Szczegóły przepustów pod zjazdami (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Rys. D4 Szczegóły ścieku podchodnikowego (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt budowlany/4 PT/Thumbs.db
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Projekt Stałej Organizacji Ruchu.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Rys. 1 Plan orientacyjny (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Rys. 2 Plan sytuacyjny (A3).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Thumbs.db
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Z1. Opinia SOR PZD.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Z2. Opinia SOR KPP.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Z3. Opinia SOR Wójt Gminy Raków.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt stałej organizacji ruchu/Z4. SOR DW764.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Projekt wykonawczy - Branża drogowa.pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 1 Lokalizacja zamierzenia budowlanego (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.1 PZT (1200x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.2 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.3 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.4 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.5 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.6 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.7 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 2.8 PZT (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 3.1 Profil podłużny (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 3.2 Profil podłużny (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 3.3 Profil podłużny (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. 3.4 Profil podłużny (850x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D1.1 Przekroje konstrukcyjne (1100x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D1.2 Szczegóły zjazdów (750x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D1.3 Szczegóły konstrukcyjne (A3).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D2 Szczegóły rowu otwartego i skarp (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D3.1 Szczegóły przepustu pod drogą (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D3.2 Szczegóły przepustów pod zjazdami (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D4 Szczegóły ścieku podchodnikowego (A4).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.10 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.11 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.12 Przekroje poprzeczne (650x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.1 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.2 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.3 Przekroje poprzeczne (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.4 Przekroje poprzeczne (1050x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.5 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.6 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.6 Przekroje poprzeczne (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.7 Przekroje poprzeczne (950x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.8 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Projekt wykonawczy/Branża drogowa/Rys. D5.9 Przekroje poprzeczne (1000x297).pdf
- Inny Rozdział II - OPZ/Warunki prowadzenia robót.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 10 do SWZ-umowy o pracę (wykaz osób).docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3.1 do SWZ-ośw. Podmiotu, art. 125.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ-ośw. wykonawcy, art. 125.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ-grupa kapitałowa.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ-Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ-wykaz robót.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ-wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 3-10 do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ-ośw. wykonawców wyst. wspólnie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
- Remont drogi powiatowej nr 1300T na odcinku od km: 0+620 do km: 0+895, gm. Zagnańsk
- Remont drogi powiatowej nr 1320T w miejscowości Wola Jachowa
- Przebudowa drogi powiatowej nr 0357T w msc. Szczecno wraz z budową chodnika
- Remont drogi powiatowej nr 1260T w miejscowości Ługi, gmina Chmielnik
- Remont drogi powiatowej nr 1313T w miejscowości Huta Podłysica