WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Wykonanie robót budowlanych pod nazwą: 1. Remont ul. Białogońskiej w Kielcach. 2. Remont ul. G. Morcinka w Kielcach. 3. Remont ul. Przechodniej w Kielcach. 4. Remont ul. Przecznica w Kielcach.

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296398
Zamawiający
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Wzór umowy 4. Załącznik nr 7 - projekt umowy.zip
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00296398_01.pdf
  • Instrukcja 2. Tom I - Instrukcja dla Wykonawców.pdf
  • Inny 3. Załącznik nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12.zip
  • Inny 5. Załącznik nr 9 - OPZ.zip
  • Inny 6. Załączniki w wersjach edytowalnych - pomocniczo.zip
  • SWZ Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.pdf
  • Inny Załącznik nr 2a - ul. Białogońska KO.pdf
  • Inny Załącznik nr 2b - ul. Morcinka KO.pdf
  • Inny Załącznik nr 2c - ul. Przechodnia KO.pdf
  • Inny Załącznik nr 2d - ul. Przecznica KO.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.pdf
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Wzór gwarancji należytego wykonania.pdf
  • STWiOR 1. Załącznik nr 7a - Kontrakt na roboty.pdf
  • Inny 2. Załącznik nr 7b - Umowa Szczegółowa.pdf
  • Inny 3. Załącznik nr 4 do umowy-gwarancja jakości.pdf
  • Inny 4. Załącznik nr 5 do umowy.pdf
  • Inny 5. Załącznik nr 6 do umowy.pdf
  • Inny 6. Załącznik nr 4 do umowy - pomocniczo.docx
  • Inny 7. Załącznik nr 5 do umowy - pomocniczo.docx
  • Inny 8. Załącznik nr 6 do umowy - pomocniczo.docx
  • Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
  • Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
  • Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
  • Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
  • Projekt 1. Opis techniczny.pdf
  • Projekt D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • Projekt D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • Projekt D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • Projekt D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR D.01.01.01 Odtworzenie punktów.pdf
  • STWiOR D.01.01.01 Odtworzenie punktów.pdf
  • STWiOR D.01.01.01 Odtworzenie punktów wys..pdf
  • STWiOR D.01.01.01 Odtworzenie punktów wys..pdf
  • STWiOR D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR D.03.02.01 Budowa i przebudowa kan..pdf
  • STWiOR D.03.06.01 Regulacja wysokościowa.pdf
  • STWiOR D.03.06.01 Regulacja wysokościowa.pdf
  • STWiOR D.03.06.01 Regulacja wysokościowa.pdf
  • STWiOR D.03.06.01 Regulacja wysokościowa studzienek.pdf
  • STWiOR D.03.06.02 Regulacja pionowa.pdf
  • STWiOR D.03.06.02. Regulacja pionowa urządzeń.pdf
  • STWiOR D.03.06.02. Regulacja pionowa urządzeń.pdf
  • STWiOR D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszcz..pdf
  • STWiOR D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszcz..pdf
  • STWiOR D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zag..pdf
  • STWiOR D.04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie.pdf
  • STWiOR D.04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie.pdf
  • STWiOR D.04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie.pdf
  • STWiOR D.04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie.pdf
  • STWiOR D.05.03.03a Przebrukowanie zjazdów z płyt.pdf
  • STWiOR D.05.03.03b Przebrukowanie trylinki.pdf
  • STWiOR D.05.03.05 Nawierzchnia z betonu. Warstwa wiążąca i wyrów..pdf
  • STWiOR D.05.03.13 Warstwa ścieralna z AC 11 S 50_70 KR 2.pdf
  • STWiOR D.05.03.13 Warstwa ścieralna z AC 11 S 50_70 KR 2.pdf
  • STWiOR D.05.03.13 Warstwa ścieralna z AC 11 S 50_70 KR 2.pdf
  • STWiOR D.05.03.13 Warstwa ścieralna z AC 11 S 50_70 KR 2.pdf
  • STWiOR D.06.03.01a Pobocze z mieszanki kruszyw niezw..pdf
  • STWiOR D.06.03.01b Nawierzchnia zjazdu z mieszanki niezwiąz..pdf
  • STWiOR D.08.01.01. Krawężniki betonowe.pdf
  • Inny Białogońska 1.pdf
  • Inny Białogońska 2.pdf
  • Inny RYS 1.0.pdf
  • Inny RYS 2.0.pdf
  • Inny Rys. nr 12 Przechodnia.pdf
  • Inny Rys. nr 13 Przecznica.pdf
  • Inny rysunek 1.0.pdf
  • Inny rysunek 1.1.pdf
  • Inny rysunek 1.1.pdf
  • Inny rysunek 1.2.pdf
  • Inny rysunek 1.2.pdf
  • Inny rysunek 1.3.pdf
  • Inny rysunek 1.4.pdf
  • Inny rysunek 1.5.pdf
  • Inny rysunek 2.0.pdf
  • Inny rysunek 2.0.pdf
  • Inny rysunek 2.1.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (OFERTA).docx
  • Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 12 - Ośw o aktualności dokumentów.docx
  • Inny Załącznik nr 2a - ul. Białogońska KO.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2b - ul. Morcinka KO.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2c - ul. Przechodnia KO.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2d - ul. Przecznica KO.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2 - ZZWR - Zbiorcze Zestawienie Wartości Robót.docx
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie z art 125 ust 1.docx
  • Inny Załącznik nr 3b - Oświadczenie z art 125 ust 1.docx
  • Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania do udostępnienia.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie z art 117 ust 4.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Doświadczenie Kierownika Budowy.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach