Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Budowa budynku magazynowego zasobów ochrony ludności z częścią socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną dz. nr 30/18, obręb Świątki, jedn. ewid. Świątki . Część I.
GMINA ŚWIĄTKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408039
- Zamawiający
- GMINA ŚWIĄTKI
- Główny kod CPV
- 45213221-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy magazy-
- Miejsce wykonania robót
- Świątki, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt załącznik nr 1 OPZ MAGAZYN.pdf
- SWZ SWZ ROS.271.11.2026 25-08-2026 na stronę p.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 – Projekt umowy 24-08-2026 .pdf
- Formularz Załącznik nr 2, 3 i 4 – Formularz ofertowy i oświadczenia ROS.271.11.2026 25-08.2026 r..docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu ROS.271.11.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 – Wykaz robót ROS.271. 11.2026 29-08-.2026 r..docx
- Inny Załącznik nr 6 – Wykaz osób ROS.271.11.2026 25-08-2026 r..docx
- Inny Załącznik nr 8 – Zobowiązanie podmiotu trzeciego ROS.271.11.2026 25-08-2026.docx
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/Instalacje elektryczne magazyn - przedmiar.pdf
- Przedmiar załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/Instalacje sanitarne magazyn - przedmiar.pdf
- Przedmiar załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/Przyłącza sanitarene magazyn - przedmiar.pdf
- Przedmiar załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/Roboty budowlane magazyn - przedmiar.pdf
- Przedmiar załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/Zagospodarowanie terenu magazyn - przedmiar.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/1_ARCHITEKTURA/1_PROJ_PAB_ARCHITEKTINICZNO-BUDOWLANY_POZW-BUDOWA/1.PZT_budynek-Magazyn_SWIATKI.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/1_ARCHITEKTURA/1_PROJ_PAB_ARCHITEKTINICZNO-BUDOWLANY_POZW-BUDOWA/2.PAB_budynek-Magazyn_SWIATKI.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/1_ARCHITEKTURA/2_PROJ.PT-TECHNICZNY.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/0.1 Strona tytułowa i oświadczenie Świątki.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/0.2 PT_opis_ konstrukcja_ŚWIĄTKI.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF PZT/PDF PZT/OPIS PZT ŚWIĄTKI.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF PZT/PDF PZT/PZT ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS1.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF PZT/PDF PZT/PZT ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS2.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF PZT/PDF PZT/PZT ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS3.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF PZT/PDF PZT/PZT ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS4.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF WNĘTRZA/PDF WNĘTRZA/OPIS ŚWIĄTKI WNĘTRZA.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF WNĘTRZA/PDF WNĘTRZA/ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS1.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF WNĘTRZA/PDF WNĘTRZA/ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS2.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/3_BRANŻA SANITARNA/PDF WNĘTRZA/PDF WNĘTRZA/ZBIORCZY ŚWIĄTKI-IS3.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/4_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW branza elektryczna.pdf
- Projekt załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/4_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW branza elektryczna PZT.pdf
- STWiOR załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJE/SPECYFIKACJA - budowlane.pdf
- STWiOR załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJE/ST elektryczne.pdf
- STWiOR załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJE/STWiOR_INST_SANITARNE.pdf
- STWiOR załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJE/STWiOR_PRZYLACZA-SANITARNE.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/0_DOKUMENTY/dec_cel_publ.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/0_DOKUMENTY/dec_cel_publ_zal.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/0_DOKUMENTY/Świątki-MDCP-K-sig.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/0_DOKUMENTY/Świątki-MDCP.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/1_ARCHITEKTURA/1_PROJ_PAB_ARCHITEKTINICZNO-BUDOWLANY_POZW-BUDOWA/3.ZAL_budynek-Magazyn_SWIATKI.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/0.3 WYCIĄG Z OBLICZEŃ Świątki.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/1-1_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/1-2_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/1-3_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/1-4_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K10_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K1_420x950.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K2_594x950.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K3_594x950.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K4_594x950.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K5_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K6_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K7_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K8_297x420.pdf
- Inny załącznik nr 9 dokumentacja projektowa/2_KONSTRUKCJA/K9_297x420.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP