Postępowanie zakończone 2026-08-17
"Budowa budynku wielorodzinnego w miejscowości Sątoczno"
GMINA KORSZE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372162
- Zamawiający
- GMINA KORSZE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sątoczno, pow. kętrzyński, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ GT.271.10.2026_SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby art.125 ust. 5 ustawy PZP.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o przynależności.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
- Przedmiar Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/KSM_PRZEDMIAR_BUD.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/KSM_PRZEDMIAR_EL.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR/KSM_PRZEDMIAR_SAN.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/charakterystyka energetyczna bud. mieszk., Sątoczno.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_ARCHITEKTURA/KSM_PT_OPIS.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_ARCHITEKTURA/KSM_PT-RYSUNKI.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GEOLOGIA/KSM_WIELORODZINNY W SĄTOCZNIE_PZT lokalizacja odwiertów.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GESTORZY/Orange - uzgodnienie.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GESTORZY/Orange - warunki.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/KSM_PT_OPIS - elektr.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_PW_OPIS_PRZYŁĄCZA - SAN.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PT_ SAN.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PW_SAN.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_KONSTRUKCJA/KSM_PT_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_KONSTRUKCJA/KSM_PW_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM PZT ZJAZD.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_SPECYFIKACJE/KSM_ST_BUD.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_SPECYFIKACJE/KSM_ST_EL.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_SPECYFIKACJE/KSM_ST_SAN.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/ZAŁĄCZNIKI DO PB.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GEOLOGIA/GeoxX_OG_Sątoczno.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GESTORZY/ENERGA-OPERATOR - Warunki przyłączenia Sątoczno budynek wielorodzinny.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GESTORZY/KSM WIKOM uzgodnienie projektu przyłącza.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_GESTORZY/WIKOM - Warunki techniczne wod-kan.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/KSM_PT_Rysunki - elektr.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-2.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-3.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-4.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-5.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-6.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-7.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-8.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_P_IS-9.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/KSM_PS-1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/KSM_INSTALACJE SANITARNE/KSM_PRZYŁĄCZA_PDF/Warunki techniczne WIKOM wod-kan.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Pozwolenie na budowę - Sątoczno.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KORSZE
- „Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach”
- „Doposażenie istniejących placów zabaw na terenie Gminy Korsze”
- „Zagospodarowanie terenu przy ul. A. Mickiewicza 3, 5, 9 w Korszach”
- „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Korszach przy ul. T. Kościuszki”
- „Budowa parkingu przy ul. Dworcowej w Korszach”