Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa mostu na rzece Kortówka w systemie zaprojektuj i wybuduj.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368571
- Zamawiający
- UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Olsztyn, pow. Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ.zip
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 11 do PFU Przedmiar drogowy Kortówka (pogladowy nie wiążący).xls
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/PFU mostek kortówka 2026-03-31.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 11 do PFU Kortówka_Przedmiar_most (pogladowy nie wiążacy).xlsx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 1 do PFU Kortówka- decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 1 do PFU Kortówka_Karta_informacyjna_przedsięwzięcia.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 2 do PFU Decyzja pozwolenie wodnoprawne_2026-06-10-14-18-31.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 2 do PFU Pozwolenie wodnoprawne - suplement do decyzji.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 4 do PFU Przekrój podłużny i poprzeczny - rysunki.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 5 Projekt Geotechniczny - zał. do PFU.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 7 i Zał. nr 8 do PFU M.20.00.33 M.23.05.01.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 3 Mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.PFU/Zał. nr 6 Ekspertyza techniczna po awarii - Drogowy most na rzece Kortówka.pdf
- Wzór umowy Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Ośwadczenie dotyczące podstaw wykluczenia.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór zobowiązania.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4 ustawy pzp.doc
- Inny Załączniki nr 2-9 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz robót.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
- Modernizacja stacji transformatorowo-rozdzielczych na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
- Prace remontowe po zalaniach w budynkach na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz wymiana pakietów szybowych w holu budynku przy ul. Oczapowskiego 4.
- Świadczenie usług w zakresie konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych w Domach Studenckich UWM w Olsztynie.
- Wymiana pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych w budynkach przy ul. Słonecznej 49 i 51 w Olsztynie
- Wykonanie remontu fragmentu dachu Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie przy ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie