WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16

Budowa świetlicy wiejskiej w Rychlikach wraz z zagospodarowaniem terenu dz. 494 obręb Rychliki

Gmina Rychliki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416801
Zamawiający
Gmina Rychliki
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Rychliki, pow. elbląski, woj. warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
39 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ.zip
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
  • Wzór umowy Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - Wykaz wykonanych robót.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 5A do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganiu wykluczeniu – podmiot.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 5B do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu - podwykonawca.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 8 do SWZ - Zobowiązanie innych podmiotów do udostępniania zasobów niezbędnych do wykonania zamówienia.docx
  • Inny Zał. 1-10 do SWZ/zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o spełnianiu warunków udziału w.docx
  • Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/AB.6740.7.4.2026.NB_PAB_1_2026.06.22.pdf
  • Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/AB.6740.7.4.2026.NB_PAB_2_2026.07.21.pdf
  • Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/AB.6740.7.4.2026.NB_PAB_3_2026.07.21.pdf
  • Projekt Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/AB.6740.7.4.2026.NB_PZT_2026.07.21.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - budowlane z podziałem.ath
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - budowlane z podziałem.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_ PRD_świetlica wiejska - elektryczne wewnętrzne.ath
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_ PRD_świetlica wiejska - elektryczne wewnętrzne.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - sanitarne wewnętrzne.ath
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - sanitarne wewnętrzne.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - sanitarne zewnętrzne.ath
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - sanitarne zewnętrzne.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - zagospodarowanie terenu.ath
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26.06.15_PRD_Świetlica wiejska - zagospodarowanie terenu.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/AB.6740.7.4.2026.NB_Pozwolenie.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa/ZL_2026.06.22.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 39 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 13 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP