Postępowanie zakończone 2026-08-20
BUDOWA WRAZ Z PRZEBUDOWĄ TRAKTU PIELGRZYMA W GIETRZWAŁDZIE
Gmina Gietrzwałd
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379692
- Zamawiający
- Gmina Gietrzwałd
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gietrzwałd, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zadanie 1 Trakt - ścieżki i chodniki/Przedmiar etap 1.pdf
- Przedmiar Zadanie 2 Trakt - droga główna/Przedmiar etap 2.pdf
- Przedmiar Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/Przedmiar etap 3.pdf
- Projekt Zadanie 1 Trakt - ścieżki i chodniki/Projekt techniczny etap I.pdf
- Projekt Zadanie 2 Trakt - droga główna/BI-II.6740.8.23.2024.AH22 decyzja.pdf
- Projekt Zadanie 2 Trakt - droga główna/Projekt tech etap II.pdf
- Projekt Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/PROJEKT BUDOWLANY.pdf
- Projekt Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/PROJEKT TECHNICZNY.pdf
- STWiOR Pliki wspólne dla Zad 1 i 2 - SST Trakt/SST TRAKT.pdf
- STWiOR Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/STWIORB.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy Cz Nr 1.docx
- Formularz Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Oswiadczenia wstępne.docx
- Inny Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Oświadczenie_o_przynależności_do_grupy_kapitałowej.doc
- Inny SKM_C3321i26080514180.pdf
- Inny SKM_C3321i26080514200.pdf
- Inny Wzór umowy Cz Nr 2.docx
- Inny Zadanie 1 Trakt - ścieżki i chodniki/DECYZJA POZWOLENIA.pdf
- Inny Zadanie 1 Trakt - ścieżki i chodniki/Konserwator pozwolenie.pdf
- Inny Zadanie 1 Trakt - ścieżki i chodniki/Projekt zag terenu etap I.pdf
- Inny Zadanie 2 Trakt - droga główna/Uchwała Nr XIII_98_2019.pdf
- Inny Zadanie 2 Trakt - droga główna/Uchwała Nr XIII_98_2019 - załącznik 1b.pdf
- Inny Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Zadanie 3 Trakt - Deszczówka ul Źródlana/Pozwolenie wodnoprawne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP