WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-27

Budowa zapasowego ujęcia wody w Gucinie

GMINA ŁUKTA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388715
Zamawiający
GMINA ŁUKTA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Gucin, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
27 zł
Termin składania ofert
2026-08-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_GT.271.12.2026_12.08.2026 Budowa zapasowego ujęcia wody -sig.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 1-3.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu GT.271.12.2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 5.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 5/Przedmiar robót - Płyta fundamentowa PRD.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 5/PRZEDMIAR ROBÓT - ZBIORNIK RETENCYJNY PRD.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Decyzja_GW.7430.88.2025.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Projekt techniczny - opis, rysunki.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/PT_opis_Gucin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Rys nr 1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Rys nr 2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Rys nr 3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5/Rys nr 4.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 5/STWiOR_Gucin.pdf
  • Inny Załącznik nr 5/Projekt robót geologicznych Gucin otwór nr 4.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 27 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA ŁUKTA