Postępowanie zakończone 2026-08-10
DOKOŃCZENIE PRAC POKRYCIOWYCH DACHU ORAZ PRAC ELEWACYJNYCH W RAMACH ZADANIA „MODERNIZACJA I ROZBUDOWA PISKIEGO DOMU KULTURY”
Piski Dom Kultury
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357580
- Zamawiający
- Piski Dom Kultury
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pisz, pow. piski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- 90 dni od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - przedmiar robót - dach, elewacja.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - przedmiar robót dach, elewacja - przedmiar (1).ATH
- SWZ SWZ .pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja dachu.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - SSTRB - część II.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja elewacji.7z
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - dokumentacja - rysunki.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - SSTRB - część I.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- zdjecia dachu 1.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - zdjecia dachu 2.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz o nie podleganiu wykluczeniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz o nie podleganiu wykluczeniu.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- Oświadczenie z art 117 ust 4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby â__ kopia.pdf
- Inny Załącznik nr 8a do SWZ - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 8b do SWZ- Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 8c do SWZ- Oświadczenie o aktualności.pdf
- Projekt 50 antyka nr 1.pdf
- Projekt 51 antyka nr 2.pdf
- Projekt 52.pdf
- Projekt 53.pdf
- Projekt 54.pdf
- Projekt 55.pdf
- Projekt 56.pdf
- Projekt 57.pdf
- Projekt 58.pdf
- Inny 06 Rzut poddasza.pdf
- Inny 08 Przekrój 1-1.pdf
- Inny 09 Przekrój 2-2.pdf
- Inny 13 Elewacja południowa.pdf
- Inny 14 Elewacja zachodnia.pdf
- Inny 15 Elewacja północna.pdf
- Inny 16 Elewacja wschodnia.pdf
- Inny A-07 Rzut dachu - wywieki.pdf
- Inny A-10 przekrój 3-3.pdf
- Inny A -11.pdf
- Inny K-6.pdf
- Inny DJI_20251003125238_0154_D.JPG
- Inny DJI_20251003125251_0155_D.JPG
- Inny DJI_20251003125336_0158_D.JPG
- Inny DJI_20251003125346_0159_D.JPG
- Inny ._.DS_Store
- Inny .DS_Store
- Inny DJI_20251003125454_0165_D.JPG
- Projekt 1. Opis techniczny.pdf
- Projekt 50 antyka nr 1.pdf
- Projekt 51 antyka nr 2.pdf
- Inny 07 Rzut dachu .pdf
- Inny 13 Elewacja południowa.pdf
- Inny 14 Elewacja zachodnia.pdf
- Inny 15 Elewacja północna.pdf
- Inny 16 Elewacja wschodnia.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, SWZ, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP