Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Modernizacja budynku Kalskie Nowiny 45
GMINA WĘGORZEWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406156
- Zamawiający
- GMINA WĘGORZEWO
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Kalskie Nowiny, pow. węgorzewski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 1,2 i 3 wers. edyt.zip
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ Zobowiązanie.pdf
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar - branża budowlana.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar- branża elektryczna roboty wewnętrzne.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar - branża elektryczna roboty zewnętrzne.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar - branża sanitarna roboty wewnętrzne.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar- branża sanitarna roboty zewnetrzne.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/przedmiary/przedmiar - zagospodarowanie terenu.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/Kalskie-Nowiny-45_PAB_OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/1. Branża konstrukcyjna/PT.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/0 Opis Projekt Techniczny S.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/16 PROJEKT PRZYŁĄCZA uzgodnienie ZUK.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/1 PZT Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/3 Rys S-4 Profil Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/3. Branża elektryczna/PT E 04.09.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-1.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-2.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-3.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-4.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-5.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-6.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-7.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/PW OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PZT/Kalskie-Nowiny-45_PZT_OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PZT/Z-1.pdf
- Projekt Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/STWiOR/1.2. Budynek + Zagospodarowanie/ST A-K, PZT.pdf
- STWiOR Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/STWiOR/3. Branża sanitarna/ST S.pdf
- STWiOR Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/STWiOR/4. Branża elektryczna/STR.1 ST E KN45.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/I-1.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/I-2.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/I-3.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/I-4.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/I-5.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/Kalskie-Nowiny-45-INW_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/Kalskie-Nowiny-45-ZAL_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja/Rysunki.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-1.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-2.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-3.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-4.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-5.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-6.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-7.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-8.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/A-9.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PAB/Rysunki.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/10 Rys S-11 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/11 Rys S-12 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/12 Rys S-13 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/13 Rys S-14 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/14 Rys S-15 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/15 Rys S-16 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/17 PChE.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/2 Rys S-1 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/2 Rys S-2 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/2 Rys S-3 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/4 Rys S-5 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/5 Rys S-6 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/6 Rys S-7 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/7 Rys S-8 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/8 Rys S-9 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/2. Branża sanitarna/9 Rys S-10 Kalskie Nowiny 06 2024.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PT/3. Branża elektryczna/E-4 04.09.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-10.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-8.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/dokumentacja projektowa/PW/1. Branża konstrukcyjna/KA-9.pdf
- Inny Zał. nr 6 - dokumentacja techniczna/STWiOR/4. Branża elektryczna/opis.pdf
- Formularz Zał. nr 1,2 i 3 wers. edyt/Zał. nr 1 - Formularz Oferta.docx
- Inny Zał. nr 1,2 i 3 wers. edyt/Zał. nr 2 - oświadczenie.docx
- Inny Zał. nr 1,2 i 3 wers. edyt/Zał. nr 3 - zobowiązanie innego podm..docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP