Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-28
MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY PRZYBRZEŻNEJ JEZIORA DRWĘCKIEGO
GMINA MIEJSKA OSTRÓDA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363936
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA OSTRÓDA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ostróda, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-09-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - Elektryka - Projekt techniczny.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - kładka - Projekt budowlany.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - kładka - Projekt techniczny.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - umocnienie skarpy - Projekt techniczny.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/kładka Młyńska/kładka młyńska - projekt techniczny.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/kładka nad rowem RD-181/kładka rów - projekt techniczny.pdf
- Projekt 04- załączniki do SWZ/kładka Pauzeńska/kładka pauzeńska - projekt techniczny.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - Elektryka - STWIOR.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - kładka - STWIOR.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/04.2- dokumentacja techniczna- część 2 (załącznik nr 4.2 do SWZ)/Collisa - umocnienie skarpy - STWIOR.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/kładka Młyńska/kładka młyńska - STWiORB.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/kładka nad rowem RD-181/kładka rów - STWiORB.pdf
- STWiOR 04- załączniki do SWZ/kładka Pauzeńska/kładka pauzeńska - STWiORB.pdf
- SWZ 04- SWZ.pdf
- Wzór umowy 04- załączniki do SWZ/3- wzór umowy (załącznik nr 2 do SWZ).doc
- Formularz 04.1- formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ).docx
- Ogłoszenie 03- ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 04- załączniki do SWZ/~$ wzór umowy.doc
- Inny 04- załączniki do SWZ/2- oświadczenie art. 125 uPzp (załącznik nr 2 do SWZ).doc
- Inny 04- załączniki do SWZ/5- wzór- wykaz wykonanych robót budowlanych (załącznik nr 5 do SWZ).doc
- Inny 04- załączniki do SWZ/6- wzór- wykaz osób (załącznik nr 6 do SWZ).doc
- Inny 04- załączniki do SWZ/7- oświadczenie (załącznik nr 7 do SWZ).docx
- Inny 04- załączniki do SWZ/~WRL0001.tmp
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 25 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP