WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-31

Modernizacja instalacji C.O. w OLP Malinówka w formule zaprojektuj i wybuduj

Nadleśnictwo Ełk

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346494
Zamawiający
Nadleśnictwo Ełk
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-31
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ - S.270.2.8.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki 1-10 do SWZ S.270.2.8.2026.zip
  • Projekt Załącznik nr 1 - Program Funkcjonalno-Użytkowy [ PFU].pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 10 - wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 3a_ Wzór ośw. war. udziału podmiot trzeci.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 - Wzór ośw. war. udziału wykonawca.pdf
  • Inny Załącznik nr 4a - Wzór ośw. wykl podmiot trzeci.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - Wzór ośw. wykl. wykonawca.pdf
  • Inny Załącznik nr 5- Wzór ośw. o akt. inf. z art. 125 ust. 1 PZP.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót budowlanych.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 - wykaz osób.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Wzór ośw. gr. kapitał.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Zobow podmiotu trzeciego.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP