Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-24
Modernizacja ulicy Heweliusza w Olsztynie
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00421064
- Zamawiający
- UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Olsztyn, pow. Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 11 do SWZ - Przedmiar zbiorczy.xlsx
- Projekt Zał. 6 do OPZ - PZT Heweliusza rys 1 do postępowania.pdf
- Projekt ZAł. 6 do OPZ - PZT Heweliusza rys 2 do postępowania.pdf
- STWiOR Zał 10 do OPZ STWiORB D-05.03.05b_Scieralna AC.doc
- STWiOR Zał 9 do OPZ STWiORB D-05.03.05a Wiazaca AC.doc
- SWZ SWZ (346).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 1 do OPZ - Wymagania dla materiaów stosowanych do oświetlenia.pdf
- Inny Zał. 2 do OPZ - Szkic wymiany oświetlenia ul. Heweliusza.pdf
- Inny Zał. 3 do OPZ - OPZ dla wymiany oświetlenia, kanalizacji deszczowej i wodociągu.pdf
- Inny Zał. 4 do OPZ - Mapa uzbrojenia - (dokument pogladowy).pdf
- Inny Zał. 5 do OPZ - Olsztyn_Heweliusza-pozwolenie KONSERWATOR.pdf
- Inny Zał. 7 do OPZ - zgłoszenie Urzad Miasta Olsztyn.pdf
- Inny Zał. 8 do OPZ - Opis studzienek kanalizacyjnych i kratek ściekowych na ulicy Heweliusza.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji w ośw.doc
- Inny Załacznik nr 1 Opis przedmiotru zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Ośwadczenie dotyczące podstaw wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór zobowiązania.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ- Wzór oświadczenia art. 117 ust.4.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 20 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP