Postępowanie zakończone 2026-08-05
Pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356377
- Zamawiający
- GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- do 21 miesięcy od przekazania wykonawcy robót terenu budowy + 14 dni na rozliczenie + do 60 miesięcy obsługi gwarancji
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ 101.doc
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/A. Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM III DOC/00546 Elbląg DW504 PB DOKUMENTY.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg DW504 PB PAB_ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_3_1_szczegół.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg DW504 PB PZT_ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_3_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_4_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_5_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_6_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_7_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM I PZT/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_8_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_3_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_4_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_5_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_6_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_7_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_8_DR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki opis dr PW ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_3_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_4_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_5_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_6_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_7_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_8_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546 Elbląg ścieżki OSW_PW ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_1_KS.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_2_KS.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki opis_KS_PT ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki 2021_kanał T_PW ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_3_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_4_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_5_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_6_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_7_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546 Elbląg ścieżki DW504 dr ref 2_8_ENTP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_3_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_4_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_5_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_6_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_7_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ścieżki DW504 drzewa ref 2_8_ZIEL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/00546 Elbląg ściezki zieleń PBW ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/F. SOR/00546 Elbląg ścieżki DW 504 ORG_stała_ref.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/F. SOR/00546 Elbląg ścieżki DW504 OR ref 2_2_SOR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/F. SOR/00546 Elbląg ścieżki DW504 OR ref 2_3_SOR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/F. SOR/00546 Elbląg ścieżki DW504 OR ref 2_4_SOR.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/G. POZOSTAŁA DOKUMENTACJA/1) GEOL/Opinia Elblag Sciezka Krolewiecka II podpis.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/G. POZOSTAŁA DOKUMENTACJA/1) GEOL/Opinia Elblag Sciezka Krolewiecka I podpis.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/D. SST/D-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/D. SST/E-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/D. SST/KS-00.00.00 OST SST.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/D. SST/WS-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Projekt umowy/Projekt umowy.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Projekt umowy/Projekt umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki kładka PB_ZGŁ_ref 3.1_.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki kładka PB_ZGŁ_ref 3.2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki profil ks ref KS 3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki przekrój ref 3.1 PB.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546 Elbląg ścieżki studnia KS 4.1ref 4.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/00546_KT_5.1_posadowienie_ref KT 5.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/B. PB UW/TOM II PAB/Schemat_ref 4_1_OSW_ścieżki.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki kładka PW_ref 3.1_.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki kładka PW_ref 3.2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/00546 Elbląg ścieżki przekrój ref 3.1_PW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/Królewiecka Ulica Niw ref 4.0 NIW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/Królewiecka Ulica Niw ref 4.1 NIW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM I DR/Królewiecka Ulica Niw ref 4.2 NIW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/00546_Elbląg ścieżki szafka_OSW_ref ścieżki Elbląg 600x297.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/Schemat_ref 4_1_OSW_ścieżki.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM III OŚW/wysięgnik wysięgnik.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki kładka PB_EPWIK_ref 3.1_EPWIK.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki profil ks ref KS 3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM II KS W/00546 Elbląg ścieżki studnia KS 4.1ref 4.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C. PT PW/TOM IV TELETECH/00546_KT_5.1_posadowienie_ref KT 5.1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/E. ZIELEŃ/Drzewa wycinka-inwentaryzacja.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
- Tworzenie mieszkania wspomaganego przy ul. Jaśminowej 11/1D w Elblągu w ramach zadania pn.: „Dostosowanie lokalu mieszkalnego przy ul. Jaśminowej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami”
- Wykonanie operatów szacunkowych obejmujących wyceny nieruchomości- lokale w przewidywanej ilości 150 szt. oraz 10 szt. inwentaryzacji budowlanych
- Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ciągu drogi powiatowej 1104N ul. 1Nowodworska
- Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwum Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Łączności 2 w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu
- Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach biurowych w Departamencie Skarbnika Miasta pokój 400 oraz w Departamencie Spraw Obywatelskich USC pokój 17