WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-13

Poprawa dostępności w ełckich przedszkolach i szkołach publicznych – II etap ZIT Zadanie 5: Remont Sali integracyjnej w MP Słoneczna Ósemka w Ełku

Gmina Miasto Ełk

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364589
Zamawiający
Gmina Miasto Ełk
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Ełk
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.PDF
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny zal. nr 1-3 do swz (oświadczenie, wzór umowy, przedmiar).zip
  • Inny zal. nr 4 do swz (projekt).zip
  • Projekt A.01 SYTUACJA.pdf
  • Projekt A.02 RZUT PIĘTRA - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt A.03 RZUT PIĘTRA - PROJEKTOWANE.pdf
  • Projekt A.04 ŁAZIENKA - PROJEKTOWANE.pdf
  • Projekt PRZEDSZKOLE_PROJEKT ARCH-BUD.pdf
  • Przedmiar zal. nr 3 do swz (przedmiar).pdf
  • Wzór umowy zal. nr 2 do swz (wzór umowy).pdf
  • Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału).docx
  • Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału).pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, wzór umowy.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miasto Ełk