Postępowanie zakończone 2026-08-19
POPRAWA DOSTĘPNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W EŁKU – BUDOWA WINDY
Gmina Miasto Ełk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372284
- Zamawiający
- Gmina Miasto Ełk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ełk
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zal. nr 5 do swz (przedmiar).zip
- Projekt zal. nr 3 do swz (projekt budowlany).zip
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.PDF
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. nr 1, 2 do swz (oświadczenie, wzór umowy).zip
- Inny zal. nr 4 do swz (specyfikacje techniczne).zip
- Przedmiar PRZEDMIAR/Winda SP1_P.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE/STWiOR BUD - SP1 Winda.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE/STWiOR - elektryczna.pdf
- Projekt PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/OPIS PA-B.pdf
- Projekt PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/OPIS PT architektura.pdf
- Projekt PROJEKT/ARCHITEKTURA/PZT/OPIS PZT.pdf
- Projekt PROJEKT/ARCHITEKTURA/PZT/PZT - A01.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/E-1.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/E-2 w2.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/E-3.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/E-4.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/E-5.pdf
- Projekt PROJEKT/ELEKTRYKA/OPIS PT - elektryka.pdf
- Projekt PROJEKT/KONSTRUKCJA/OPIS_PTK_KOSZYKOWA.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-01.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-02.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-03.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-04.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-05.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-06.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-07.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-08.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-09.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-10.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-11.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-12.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PAB/PAB-13.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-01.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-02.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-03.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-04.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-05.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-06.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-07.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-08.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-09.pdf
- Inny PROJEKT/ARCHITEKTURA/PT/PT-10.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K01.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K02.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K03.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K04.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K05-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K06-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K07-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K08-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K09-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K10-A3.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K11.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K12.pdf
- Inny PROJEKT/KONSTRUKCJA/K13-A3.pdf
- Wzór umowy zal. nr 2 do swz (wzór umowy).pdf
- Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału).docx
- Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasto Ełk
- Prace zduńskie w lokalach komunalnych Gminy Miasta Ełk oraz opalanie pustostanów w okresie grzewczym
- BUDOWA TRAFOSTACJI W MOSIR EŁK
- Remont balkonów i częściowy remont dachu wraz z dociepleniem oraz wykonanie schodów wewnętrznych w budynku komunalnym Gminy Miasta Ełk przy ul. Dąbrowskiego 10
- ROZBUDOWA ULICY KOLEJOWEJ NA ODCINKU OD UL. WILCZEJ DO ULICY WCZASOWEJ W EŁKU
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W MIEŚCIE EŁK, z podziałem na dwie części