Postępowanie zakończone 2026-08-18
„Przebudowa boiska Orlik w Piszu na dz. o nr geod. 188/12, obręb Pisz 2” w ramach zadania budżetowego pn.: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko Orlik – 2012” w Piszu przy ul. A. Mickiewicza
Gmina Pisz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374792
- Zamawiający
- Gmina Pisz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pisz, pow. piski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- 2026-10-15
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 do SWZ- dok. proj. - PZT_boiska Orlik.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - STWiORB - Roboty budowlane.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - STWiORB - Roboty nawierzchniowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - STWiORB - Wymagania ogólne.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.pdf
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do umowy - gwarancja jakości.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - dok. proj. - Przekrój nawierzchnia.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - dok. proj. - Rzut boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz robót budowlanych.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-10-15.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Pisz
- Przebudowa drogi gminnej na dz. nr geod. 1148/9, 1148/2 obręb Pisz 1
- "Budowa budynku magazynowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w Piszu, na dz. o nr geod. 1135, obręb Pisz 1 dla zadania pn. Budowa magazynu"
- Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rakowo Piskie
- Przebudowa obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej nr 174017N (Jagodne – Maszty)