Postępowanie zakończone 2026-08-14
Przebudowa drogi powiatowej nr 1441N na odcinku około 1 km w msc. Wymój.
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369276
- Zamawiający
- POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wymój, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4.doc
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 108 ust. 5.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Wzór zobowiązania innego podmiotu.docx
- Przedmiar Przedmiar DP1441N Wymój.pdf
- Projekt PZT DP1441N Wymój Arkusz1.pdf
- Projekt PZT DP1441N Wymój Arkusz 2.pdf
- Inny Przekrój normalny DP1441N Wymój.pdf
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.doc
Przedmiar robót — 10 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 1 | Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej drogi na długości 0,69 km | kpl. | 1 |
| 2 | Projekt czasowej organizacji ruchu | szt. | 1 |
| 3 | Mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno z odwiezieniem ścinki na plac składowania na odległość do 30 km, głębokość frezowania około 10 cm | m2 | 5445 |
| 4 | Wykonanie podbudowy zasadniczej w technologii MCE gr. 20 cm | m2 | 5801 |
| 6 | Wykonanie poboczy poprzez wykorytowanie, a następnie ułożenie kruszywa łamanego C90/3 frakcji 0-31,5 mm na szerokości 0,75 m na grubości 20 cm po zagęszczeniu | m2 | 837.5 |
Pokazano 5 z 10 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1407N w msc. Gołogóra na wysokości posesji nr 16.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1407N w msc. Świątki na wysokości posesji 22.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1501N w msc. Bukwałd (na wysokości Szkoły Podstawowej)
- Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1449N w msc. Podleśna.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1419N w msc. Różynka na wysokości skrzyżowania z DP 1428N