Postępowanie zakończone
Przebudowa drogi powiatowej nr 1651N Rumy – Dźwierzuty od km 6+020 do km 8+710
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241157
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
- Główny kod CPV
- 45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr - 10 kosztorys ofertowy poprawiony.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 11 - przedmiar poprawiony.pdf
- Projekt 3 odpowiedź na pytania.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - wzór umowy poprawiony.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogł. o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogł. o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 03 przekroje Rys 3 poprawione.pdf
- Inny 1651N Opis techniczny poprawiony.pdf
- Inny 2 odpowiedź na pytania.pdf
- Inny informacja o wyborze oferty.pdf
- Inny informacja z otwarcia.pdf
- Inny odpowiedź na pytania.pdf
- Inny przedłużenie terminu składania ofert.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja.zip
- Inny Załącznik nr 13- oświadczenie o akt informacji.docx
- Inny załącznik nr 14- Wzór_Tablicy_informacyjnej_MI__obowiązujący_od_25062021.doc
- Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie art. 125.1 Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 - oświadczenie art. 125.5 podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie art 117.4 Wykonawcy wspólnie.docx
- Inny Załącznik nr 5 - zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 6 - oświadczenie o przynależności.docx
- Inny Załącznik nr 7 - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 - wykaz robót.docx
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/00.Spis treści.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/01.D-M.00.00.00 - WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/02.D-01.01.01- ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/03.D-01.01.01A – SPORZĄDZENIE INWENTARYZACJI GEODEZYJNEJ POWYKONAWCZEJ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/04.D.07.10.01 - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/06.D-01.02.04 - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/07.D-04.01.01- KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/08.D-04.04.02 - PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/08.D-04.04.02 - Podbudowa z kruszywa stabilizowanego mechanicznie.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/09.D-04.08.01 - WYRÓWNANIE PODBUDOWY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/12.D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/01 PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.0.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.3.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.4.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.5.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/02 PZT Rys 2.6.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/03 przekroje Rys 3.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/1651N Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/SOR 1651N.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/05.D-03.02.01a - REGULACJA PIONOWA STUDNI.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/10.D-05.03.05A - WARSTWA ŚCIERALNA.pdf
- Inny Załącznik nr 12 - dokumentacja/SST/11.D-07.02.01 - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP