Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 14/32, 14/21 i 14/30 obrębu 8 w Lidzbarku Warmińskim
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379597
- Zamawiający
- Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 - Projektowane postanowienia umowy..pdf
- Formularz Formularze w wersji edytowalnej.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu..pdf
- Inny Załącznik nr 11 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 12 - specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.zip
- Przedmiar DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/Przedmiar_branża_drogowa.pdf
- Przedmiar DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/przedmiar_branża_elektryczna.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/PT Ornecka oświetlenie przyłącze.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/PT Ornecka oświetlenie sieć.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/PZT.PDF
- Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/SOR Ornecka podpisany.pdf
- Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/protokół zud.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE/STWiOR_elektryczna.pdf
- Inny SPECYFIKACJE/specyfikacja_drogowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP