Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa i rozbudowa mostu przez rzekę Wardęgę w km 6+811 drogi powiatowej nr 1462N Kierźliny – Leszno – Rumy w miejscowości Bartołty.
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378209
- Zamawiający
- POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bartołty
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa (przedmiar robót - pomocniczy).zip
- STWiOR Zał. nr 5 do SWZ - STWIOR.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. Nr 3 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 108 ust. 5.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób (wzór).docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wzór zobowiązania innego podmiotu do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4.doc
- Przedmiar 1. Przedmiar robót Bartołty.pdf
- Przedmiar 2. Kosztorys ofertowy Bartołty.pdf
- Projekt 3. PB/1. str. tyt. PB.pdf
- Projekt 3. PB/2. Spis treści PB.pdf
- Projekt 3. PB/3. oświadczenie.pdf
- Projekt 3. PB/4. Opis PZT.pdf
- Projekt 3. PB/6. Bartołty_PZT-2_PB.PDF
- Projekt 3. PB/9. Opis PAB.pdf
- Projekt 4. PW/0. scalony PW Bartołty.pdf
- Projekt 4. PW/1. str. tyt.PW Bartołty.pdf
- Projekt 4. PW/2. spis treści PW Bartołty.pdf
- Projekt 4. PW/3. Opis PW most Bartołty.pdf
- Projekt OWP most Bartołty Wielkie.pdf
- Projekt SOR - 1462N most Wardega opis.pdf
- Projekt ST most Bartołty.pdf
- Inny 1462N most Wardega SOR 2010 Rysunek.pdf
- Inny 3. PB/10. informacja bioz.pdf
- Inny 3. PB/11. Bartołty_Inwentaryzacja-3_PB.PDF
- Inny 3. PB/12. Bartołty_Rys ogólny-4_PB.pdf
- Inny 3. PB/13. DŚU_ostateczna.pdf
- Inny 3. PB/14. cel publiczny ostat.pdf
- Inny 3. PB/15. PWP ostateczne.pdf
- Inny 3. PB/5. Bartołty_Plan orientacyjny-1_PB.PDF
- Inny 3. PB/7. PB Bartołty zasięg.pdf
- Inny 3. PB/8. wypisy Bartołty.pdf
- Inny 4. PW/4. Bartołty_Plan orientacyjny-1_PW.PDF
- Inny 4. PW/5. Bartołty_Sytuacja-2_PW.PDF
- Inny 4. PW/6. Bartołty_Inwentaryzacja-3_PW.PDF
- Inny 4. PW/7. Bartołty_Rys ogólny-4_PW.pdf
- Inny 4. PW/8. Bartołty_PW-5_PW_geometria przyczółka.pdf
- Inny 4. PW/9. Bartołty_PW-6_PW_zbrojenie przyczółka.PDF
- Inny 7. Opinia Geol. Bartołty Wielkie - most.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1407N w msc. Gołogóra na wysokości posesji nr 16.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1407N w msc. Świątki na wysokości posesji 22.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1501N w msc. Bukwałd (na wysokości Szkoły Podstawowej)
- Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1449N w msc. Podleśna.
- Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1419N w msc. Różynka na wysokości skrzyżowania z DP 1428N