WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-01

Przebudowa oraz remont budynku mieszkalnego jednorodzinnego z częścią administracyjną (Leśniczówki Kłosowo)

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Olecko

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246391
Zamawiający
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Olecko
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ S.270.2.3.2026_SWZ.pdf
  • SWZ S.270.2.3.2026_Zał._nr_12_do_SWZ.pdf
  • Ogłoszenie S.270.2.3.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_10A_do_SWZ.pdf
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_10_do_SWZ.pdf
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_11_do_SWZ.zip
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_1_do_SWZ.docx
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_2_do_SWZ.zip
  • Inny S.270.2.3.2026_Zał._nr_3-9_do_SWZ.zip

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP