Postępowanie zakończone 2026-07-27
Przebudowa przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Wilczkowo.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333230
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. Nr 9-przedmiar i kosztorys.zip
- STWiOR SST.zip
- SWZ SWZ ref. 93.pdf
- Wzór umowy Zał. Nr 8- UMOWA roboty Wilczkowo ref 93.pdf
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz Oferty ref. 93.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ref 93.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. Nr 10-zakres czynności.xlsx
- Inny Zał. Nr 11-OPZ DW 593 Wilczkowo - przepusty.pdf
- Inny Zał. nr 2a - Ośw. dot. spełniania warunków ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 2 - Ośw. dot. spełniania warunków ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 3a - Ośw. wykluczenie ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 3 - Ośw. wykluczenie ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 4 - Ośw. Wykonawcy wspólnie ubiegającego się z art. 117 ust. 4 ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 5 - Wykaz robót budowlanych ref. 93.doc
- Inny Zał. nr 6 - Zobowiązanie podmiotu 3-go o oddanie do dysp. zasobów ref. 93.docx
- Inny Zał. nr 7 - Zatrzeżenie nieudostepn. inf ref. 93.docx
- Przedmiar Kosztorys Ofertowy DW 593 Wilczkowo.xlsx
- Przedmiar Przedmiar Przepust P 4.pdf
- Projekt PZT opis Rement Nawierzchni v5.pdf
- Projekt rys. 1.1-1.3 PZT Remont Wilczkowo v7.pdf
- Projekt Rys. 3.3 Przepust P4 Wilczkowo v3.pdf
- Inny 2026_04_29 I-str. PZT remont nawierchni Wilczkowo v3.pdf
- Inny pozwolenie wodno prawne.pdf
- Inny Zaświadczenie_WIN-II.7843.3.103.2026_remont_drogi_DW593.pdf
- STWiOR D.00.00.00 Wymagania Ogólne v5.pdf
- STWiOR D.01.01.01. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych v6.pdf
- STWiOR D.01.02.04 Rozbiórki elementów kolidujących z inwestycją v2.pdf
- STWiOR D.02.00.01 roboty ziemne wymagania ogólne.pdf
- STWiOR D.02.01.01 Roboty ziemne. wykonanie wykopów_v4.pdf
- STWiOR D.02.03.01 ROBOTY ZIEMNE. WYKONANIE NASYPÓW_v4.pdf
- STWiOR D.03.01.02 PRZEPUSTY - poprawione 06.07.2026.pdf
- STWiOR D.03.02.01 STUDNIE_v1.pdf
- STWiOR D.04.01.01 koryto i profilacja.pdf
- STWiOR D.06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, Rowów i ścieków v3.pdf
- Inny D.04.03.01-WTW_ZDW_ZM_2022 v3.pdf
- Inny D.04.04.02-WTW_ZDW_PKSM_2022 kruszywo stabilizowane mechanicznie v3.pdf
- Inny D.04.07.01-WTW_ZDW_AC22P_KR3_4_2022 v3.pdf
- Inny D.05.03.05a-WTW_ZDW_AC16W_KR3_4_2022 v3.pdf
- Inny D.05.03.05b-WTW_ZDW_AC11S_KR3_6_2022 v3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
- „Regulacja poboczy w ciągu dróg woj. administrowanych przez RDW Nidzica z podziałem na części (3).”
- Remonty chodników w ciągu dróg woj. administrowanych przez RDW Nidzica z podziałem na części (4).
- Dostosowanie istniejącego oznakowania pionowego do aktualnego projektu stałej organizacji ruchu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 593 od km 46+361 do km 77+948
- Regulacja poboczy (ścinka z wywiezieniem urobku i plantowaniem gruntu) w ciągach dróg wojewódzkich administrowanej przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 2 części
- Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu