Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Przebudowa ulicy Kopernika i Pocztowej w Giżycku.
Gmina Miejska Giżycko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392027
- Zamawiający
- Gmina Miejska Giżycko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Giżycko, pow. giżycki, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ul. Kopernika i Pocztowa 13.08.2026.pdf
- Formularz Załaczniki do edycji 1-5,7,10,11.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0039202701 z dnia 2026-08-13.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 8 - Szczegółowa Instrukcja składania oferty dla Wykonawców.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja Techniczna (1).zip
- Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja Techniczna (2).zip
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/1. PT str. tytułowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/2. PT część opisowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/4.Plan Sytuacyjny ul. Kopernika.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/4. Plan Sytuacyjny ul. Pocztowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/1. PZT - str. tytułowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/2. PZT częśc opisowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/3. PZT plan orientacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/4. PZT ul. Kopernika.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/4. PZTul. Pocztowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/3. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/1. PSOR - str. tytułowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/3. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2. PSOR - część opisowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/4. Załączniki/1. Załączniki str. tytułowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Kopernika Pocztowa cz opisowa projektu.pdf
- STWiOR Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Pocztowa Kopernika STWiOR.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/3. Plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/5. PT przekroje.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/1. Projekt techniczny/6. Szczegóły Konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/2. Projekt zagospodarowania terenu/5. Przekroje ul. Kopernika i ul. Pocztowa.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/3. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/3. PSOR - plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/3. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/4. PSOR ul. Kopernika.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/3. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/4. PSOR ul. Pocztowa.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/1. Projekt Techniczny BRANŻA DROGOWA/4. Załączniki/2 Załączniki część opisowa.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Giżycko_Raport.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Plan oświetlenia drogowego ul. Kopernika.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Plan oświetlenia drogowego ul. Pocztowa.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Przejscie dla pieszych ul. Kopernika- oprawy P1 i P2_Raport.pdf
- Inny Dokumentacja Techniczna/2. Projekt Techniczny BRANŻA ELEKTRYCZNA/Przejscie dla pieszych ul. Pocztowa- oprawa P3_Raport.pdf
- Projekt STWiOR/D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR STWiOR/D-00.00.01 Usunięcie Kolizji z niezinwentaryzowaną.pdf
- STWiOR STWiOR/D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR STWiOR/D-01.02.02 Zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR STWiOR/D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- STWiOR STWiOR/D-05.07.05 Nawierzchnia z betonu asfaltowego – warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR STWiOR/D-06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp, rowow i sciekow_.pdf
- STWiOR STWiOR/D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR STWiOR/D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR STWiOR/D-08.01.01 Krawężniki i oporniki betonowe.pdf
- STWiOR STWiOR/D-08.02.02 Chodniki z brukowej kostki betonowej.pdf
- STWiOR STWiOR/D-08.03.01 Obrzeża betonowe.pdf
- STWiOR STWiOR/D-08.03.02 Obrzeża kamienne.pdf
- STWiOR STWiOR/GG-00.12.01 Pomiar powykonawczy zrealizowanych obiektów drogowych.pdf
- Inny STWiOR/D-01.02.04 Rozbiórki elmentów kolidujących z inwestycją.pdf
- Inny STWiOR/D-02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- Inny STWiOR/D-02.03.01 Wykonanie nasypów.pdf
- Inny STWiOR/D-04.01.01 Warstwa mrozoochronna.pdf
- Inny STWiOR/D-04.05.01 Podbudowa z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym.pdf
- Inny STWiOR/D-04.06.01 podbudowa z betonu cementowego.pdf
- Inny STWiOR/D-05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- Inny STWiOR/D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki betonowej.pdf
- Inny STWiOR/D-05.05.01- Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W.pdf
- Inny STWiOR/D-08.01.02 Krawężniki kamienne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Giżycko
- Przebudowa drogi gminnej nr 205090N ul. Zielona w Giżycku.
- Remont drogi wewnętrznej 02-KDW dz. ew. nr 345/1 ob. 1 Giżycko
- Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012"przy Szkole Podstawowej nr 2 w Giżycku
- Roboty remontowe i usuwanie awarii kanalizacji deszczowej na okres 36 miesięcy.
- Przebudowa chodnika na ul. T. Kościuszki w Giżycku (od ul. Wodociągowej do ul. Staszica)