Postępowanie zakończone
Remont drogi powiatowej nr 1343N Losy – Lubawa na odcinku o dł. 1,31km
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00245260
- Zamawiający
- POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.xls
- STWiOR SST.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Pytania i odpowiedzi 2.pdf
- Inny Pytania i odpowiedzi.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Zawiadomienie internet.pdf
- Projekt Opis techniczny 1343N Losy - Lubawa.pdf
- Inny Rys. 1.pdf
- Inny Rys.2.pdf
- Inny Rys.3.pdf
- Inny Rys.4.pdf
- Inny Rys.5.pdf
- STWiOR D-04.01.01.docx
- STWiOR D-04.02.01.docx
- STWiOR D-08.03.01.docx
- Inny D-01.01.01.odt
- Inny D-01.02.04.docx
- Inny D – 02.00.01.; D-02.01.01.doc
- Inny D-04.03.01.odt
- Inny D – 04.04.02.doc
- Inny D – 05.03.05a.doc
- Inny D – 05.03.05b.doc
- Inny D – 05.03.23.doc
- Inny D.05.03.26a.docx
- Inny D – 07.02.01.docx
- Inny D – 08.01.01.doc
- Wzór umowy 6. Zał. nr 6_do_SWZ_DI1.260.16.2026_Umowa.docx
- Formularz 1.Zał. nr 1_do_SWZ_DI1.260.16.2026-formularz ofertowy.docx
- Inny 2.Zał. nr 2A_do_SWZ_DI1.260.16.2026_oswiadcz.speł. warunków.docx
- Inny 3.Zał. nr 2B_do_SWZ_DI1.260.16.2026_oswiadcz br.podstaw do wykl.docx
- Inny 4.Zał. nr 2C_do_SWZ_DI1.260.16.2026_oświadcz. podmit udost.zasoby.docx
- Inny 5.Zał. nr 2D_do_SWZ_DI1.260.16.2026_oświadczenie z art. 117_uPzp.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP